Як намалювати мордочку. Як намалювати маленькому дитини тигра.

Творчий розвиток дітей - завдання, яке ставить перед собою кожен батько, але не завжди виходить встежити за правильним виконанням дитиною завдання, і далеко не кожна мама знає, як зробити урок малювання таким, щоб дитина зацікавився і з легкістю зміг зробити простий малюнок зі зрозумілих маминим інструкціям. У цій статті ми розповімо, як разом з дитиною намалювати мордочку мишки в лічені хвилини.
Інструкція
1
Дайте дитині папір і те, чим він буде малювати - олівець або фломастер. Візьміть ще один олівець для себе, щоб показувати дитині, як малювати правильно.
2
Намалюйте на папері рівний овал. В центрі овалу намалюйте невеликий гурток і заштрихуйте - це майбутній ніс мишки.
3
Праворуч і ліворуч від носа проведіть по три горизонтальних риси - ви намалювали вуса.
4
Потім над носом зробіть дві точки - очі, і під носом намалюйте вигнуту лінію - усміхнений рот.
5
Мордочка готова - тепер потрібно домалювати вуха, помістивши їх в правильних місцях, щоб малюнок набував схожість з мишкою.
6
Проведіть простим олівцем пряму лінію, що проходить вертикально по центру мордочки. Потім проведіть таку ж горизонтальну лінію.
7
У точці перетину ліній буде перебувати центральна точка малюнка. Верхні два сектора розділіть на чотири рівні частини.
8
Вуха потрібно намалювати так, щоб вони «росли» з середніх точок верхніх секторів. Намалюйте зверху зліва і справа два великих круглих вуха, а потім всередині кожного вуха проведіть ще по одній лінії.
9
Домалюйте кругле тулуб, хвіст і лапи - мишка готова, і намалювати її може кожен за кілька секунд.
Корисна порада
Таке просте малювання доступно навіть маленькій дитині - покажіть дитині, як намалювати цю мишку, і він незабаром повторить за вами всі дії, малюючи її самостійно.
Тигр завжди привертає до себе увагу, це грізний і красивий звір. Якщо ви хочете навчитися зображати його на папері, уважно вивчіть будову його голови і морди, наприклад, по фотографії. Потім візьміть аркуш хорошою білого паперу, простий олівець і починайте малювати.
Вам знадобиться
  • - прості олівці різної м'якості;
  • - папір;
  • - ластик.
Інструкція
1
Намалюйте рівне коло, можна навіть за допомогою циркуля. Знайдіть центр кола (це буде середина перенісся) і проведіть вертикальну лінію. Через центр проведіть вигнуту лінію, на якій будуть лежати очі і вуха. Тепер поставте ключові точки, для цього кожну половину дуги розділіть навпіл і поставте точки (це будуть зовнішні куточки очей). Побудуйте перпендикулярні прямі, в точках перетину їх з колом ви отримаєте точки вух і губ. Потім поставте точки внутрішніх куточків очей, для цього внутрішню частину дуги поділіть приблизно на дві рівні частини.
2
Поділіть нижню половину центральної вертикалі на три рівні частини. З нижніх куточків очей проведіть лінії до точок губ (нижні точки на окружності). На відстані 1/3 від нижньої окружності проведіть дугу і розділіть її на 4 частини. Це буде ніс тигра .
3
Проведіть основні контури морди: намалюйте вуха, вилиці (як продовження верхньої дуги), губи, трикутник носа. Потім намалюйте підборіддя такої ж ширини, як і ніс. Прорисуйте очі.
4
Додайте тигру бакенбарди і схематично намалюйте груди. Ретельніше прорисуйте ніс, верхня частина повинна бути схожа на галочку. Додайте виразності очам, пологіша верхня частина додасть тигру грізний вигляд. Намалюйте круглі зіниці.
5
Намалюйте смуги. Почніть з смуг на лобі тигра , вони будуть схожі на невелику ялинку. Додайте смуги навколо очей і морди в вигляді променів. Потім прорисуйте дві-три смуги у вигляді кіл на бакенбардах. Забарвлення може змінюватися у різних тигрів, тому окрас свого тигра ви вибирайте самі. Намалюйте на морді смужки для вусів і самі вуса, додайте пару волосків-вибрисс на підборідді.
6
Раскрасьте тигра , при цьому зверніть увагу на те, що ніс і лоб у нього завжди помаранчеві, а частина бакенбардов, підборіддя і плями над очима білі.
Корисна порада
Навчившись малювати голову тигра, не зупиняйтеся на цьому і спробуйте намалювати тигра цілком.