Як відкрити свій магазин стільникових телефонів.

Без стільникового телефону вже важко уявити своє існування. Без нього не обходиться практично жодна людина. А стрімкими темпами розвивається прогрес ще довго буде забезпечувати прибутком магазини, що торгують засобами мобільного зв'язку.
Інструкція
1
Потрапити на ринок стільникових телефонів і зайняти там стабільну позицію дуже складно. Це пояснюється тим, що більшу частку ринку зайняли великі мережеві компанії. Але вони популярні в основному у великих містах. У невеликих населених пунктах, де мережевики рідко відкривають свої магазини, ви маєте всі шанси на успіх.
2
Оберіть приміщення. Воно може не бути занадто великим, цілком достатньо торгового залу площею 20-25 кв. метрів. Розташоване приміщення може бути в центрі міста, де великий потік людей, або в густонаселеному спальному районі. Якщо ваш магазин буде розташовуватися в центрі, не бійтеся сусідства конкурентів. Адже зазвичай покупці не здійснюють покупку в першому-ліпшому магазині, воліючи ознайомитися з цінами і асортиментом в кількох торгових точках.
3
Після того як вибір приміщення буде зроблений, відвідайте всі необхідні інстанції. Магазин необхідно обладнати системою пожежної та охоронної сигналізації. Наявність і справність касового апарату перевіряється податковими органами, а відділ по захисту прав споживачів перевірить правильність оформлення куточка покупця.
4
Обладнайте магазин всім необхідним. Для торгівлі стільниковими телефонами вам знадобляться стелажі зі скляними дверцятами, стійка для продавця, столик для покупців, де вони зможуть ближче розглянути товар.
5
Оберіть асортимент магазину. Хорошим стимулом для покупок є реклама. Тому вибирайте телефони тих виробників, хто добре себе розрекламував і чиє ім'я широко відоме. Асортимент повинен бути розрахований на споживачів різного віку, статі, достатку, способу життя. Крім стільникових телефонів, не забудьте про аксесуари до них. Різні чохли, сумки, брелоки, ремінці - все це здатне принести додатковий дохід вашому магазину. Якщо ви збираєтеся торгувати сім-картами, то доведеться укласти договори з операторами мобільного зв'язку. Звичайно, покупцям набагато зручніше вибрати телефон і відразу ж купити карту до нього.
6
Займіться підбором персоналу. Як показує практика, в магазини, що торгують стільниковими телефонами, краще брати продавців-чоловіків. Вони, як правило, краще розбираються в технічних характеристиках представлених моделей. А від цього багато в чому залежатиме успіх вашого бізнесу.
7
Серед засобів реклами для магазину стільникових телефонів використовуйте хорошу вивіску, розповсюдження листівок рекламного характеру, розміщення оголошень на телебаченні та в друкованих виданнях.