Як оформити вікна в дитячому саду. оформити групу в дитячому саду.

Малюки проводять багато часу в дитячому садку, і дуже важливо, щоб атмосфера в ньому була теплою і затишною. Допоможе в цьому оригінальне оформлення інтер'єру. В різні пори року можна прикрашати вікна сезонними атрибутами, з користю використовувати підвіконня, підбирати різні штори для створення особливого настрою кожної кімнати.
Вам знадобиться
  • - штори;
  • - горщики з квітами;
  • - листя і сніжинки з паперу;
  • - декоративна піна для скла;
  • - мішура;
  • - м'які іграшки.
Інструкція
1
В літню спеку важливо, щоб штори поглинали сонячні промені для створення прохолоди в кімнаті. Тому віддайте перевагу світлим або білим шторам. На підвіконні можна розмістити горщики з квітами. Можна закріпити довгий контейнер із землею і разом з малюками посіяти в нього насіння квітів. Розповісти дітям про те, що якщо поливати землю, то скоро з'являться перші паростки. Разом з дітьми ви зможете доглядати за рослинами.
2
Коли на дворі настане осінь, пожовтіють листя і почнуться дощі, створіть на вікні маленький осінній пейзаж. На скло можна наклеїти вирізані з паперу листя дерев. Найкраще для цього підійдуть листя у формі клена. Їх можна вирізати з кольорового паперу або звичайного білого, а потім розфарбувати фарбами. На підвіконня поставте осінній натюрморт. Наприклад, вазу або кошик з горобиною або штучними яблуками. Вона повинна бути стійко закріплена, щоб діти не змогли ненавмисно упустити її.
3
З настання зими придумайте казкове оформлення вікна, яке буде нагадувати про швидке настання Нового року і Різдва. На скло приклейте сніжинки, вирізані з щільного паперу. В магазинах продається піна, схожа на сніг або іній, за допомогою неї на склі можна намалювати сніговика. Штори можна прикрасити сніжинками з паперу або фольги. На карнизі розмістіть кольорову мішуру. Постарайтеся створити відчуття свята і новорічної казки.
4
Вікна в кімнаті для сну повинні бути оформлені щільними шторами не похмуро тонів. Важливо, щоб штори гармонійно поєднувалися з колоритом стін. Наприклад, якщо стіни пофарбовані в зелений колір, штори можуть бути фісташкового відтінку. Якщо стіни в бежевих тонах, штори можуть бути молочного кольору або світло-блакитного. На штори можна нашити невеликі зірочки з щільної тканини, а до карнизу прикріпити вирізаний з щільного картону півмісяць. На підвіконня можна посадити м'які іграшки, щоб створити домашню обстановку.