Як намалювати лева. Як малювати морду лева на стінах.

Малювання диких тварин тільки на перший погляд здається складним. В основі зображення будь дикої кішки, в тому числі і царя природи - лева, лежить система геометричних фігур, а також колірних переходів в зображенні вовни. Аби на власні руками намалювати лева, скористайтеся аквареллю, олівцем, щільним папером і ластиком для стирання попередніх ліній.
Інструкція
1
Визначте місце на аркуші, де буде розташовуватися голова лева (наприклад, в центрі). Намалюйте злегка подовжений круг, а потім від середини кола намалюйте з боків похилі лінії, що зображують широку шию і гриву звіра.
2
Тепер переходите до малювання морди лева. Між очима має бути порожнє відстань, рівну ширині двох очей. Пам'ятайте про це, розташовуючи очі на малюнку.
3
Ширина носа лева повинна складати точну ширину відстані між очима. До бічних кордонів морди від кожного ока має бути відстань, рівну ще одному оці.
4
Намалюйте пропорційно розміру морди очі, довгастий ніс і лінії рота. Прорисуйте округлі вуха і силует кудлатою гриви навколо морди.
5
Щоб домогтися реалістичного ефекту в малюнку, накладайте прозорі шари акварелі друг на друга. Змішайте кольору так, щоб вийшов легкий жовтуватий відтінок, і нанесіть його пензлем на зображення голови лева.
6
Зробіть відтінок яскравішим, додавши рудувато-коричневого кольору, і пензлем додайте відтінок в ті області, які повинні бути темніше.
7
Більш освітлені області морди повинні залишитися світлими. Візьміть червонуватий колір і нанесіть його на найбільш затемнену область голови лева, зазначивши темні області гриви.
8
Чорною фарбою відзначте області яскравою і густий тіні в правій частині морди, а також в деяких місцях гриви. Це зробить малюнок контрастним і об'ємним, а також створить ефект яскравого сонячного освітлення.
9
Щоб кордон між чорними і жовтуватими тонами не була занадто різкою, размойте її водою.
10
Візьміть яскравіший рудий колір і пензлем наносите його на ніс, щоки і гриву лева, щоб зробити його яскравішим і помітніше. Деякі місця залиште недоторканими, щоб залишити обсяг і освітленість малюнка.
11
Тонкою кистю з темним кольором деталізуйте малюнок - додайте деталей вовни, зробіть достовірніше погляд лева, намітьте вуса, а навколо лева замалюйте злегка помітний блакитнуватий фон.