Як лікувати багатовузловий зоб.

Вузловими утвореннями щитовидної залози називають освіти в ній будь-якого розміру, що мають капсулу, що визначаються при пальпації, або за допомогою будь-яких визуализирующих досліджень. Вузли в щитовидній залозі є досить поширеним тиреоїдним захворюванням. Погіршення екологічної обстановки, зменшення споживання морських продуктів, недостатня пропаганда необхідності їх, призвели до того, що у 35-40% населення Росії при випадковому обстеженні виявляються порушення щитовидної залози.
Вам знадобиться
  • - аконіт;
  • - півонія ухиляються;
  • - спирт 70% медичний;
  • - трава мокриці;
  • - трава зюзника;
  • - перстач срібляста;
  • - перегородки волоських горіхів;
  • - плоди фейхоа;
  • - горілка.
Інструкція
1
Для лікування багатовузлового зоба приготуйте настойку аконіту. Візьміть 10 грам кореня аконіту і, заливши 100 мл 70% медичного спирту, поставте настоюватися в темне місце на 3 тижні. Процідивши склад, приймайте по 20-25 крапель настоянки, розведеної в 30 мл кип'яченої води 3 рази на день за 5 хвилин до їди. На один курс лікування - одна порція. Через місяць приймайте настоянку півонії ухиляється, приготовлену за аналогічним рецептом.
2
Під час відпочинку від настоянок отруйних рослин приймайте моносбор трав. 2 столових ложки сухої трави мокриці залийте півлітра окропу і, наполігши півгодини, відфільтруйте. Приймайте по 130 мл 3 рази на день перед їжею і на ніч.
3
Для ефективного лікування вузлів у щитовидній залозі приймайте настій зюзника. 1 столову ложку сировини заливши склянкою киплячої води, настоюйте протягом 60 хвилин. Потім відфільтруйте і приймайте по чверті склянки 4 рази на день за третину години до їжі.
4
Також приймайте настій перстачу сріблястою в перерві між прийомом настоянок півонії і аконіту. Взявши столову ложку трави, залийте 250 мл окропу і, прокип'ятивши 3-5 хвилин, зніміть з вогню, і настоюйте 2 години. Потім профільтруйте і приймайте по 50 мл 3-4 рази на день до прийому їжі протягом місяця.
5
Візьміть 100 грам подрібнених перегородок волоських горіхів і 50 грам подрібнених плодів фейхоа, заливши півлітра доброї горілки, поставте на 4 тижні в темне тепле місце. Потім відфільтруйте склад і, віджавши рослинна сировина через двошарову марлю, приймайте по 10 мл тричі на день за півгодини до їди. Курс - 60 днів.
Зверніть увагу
До лікування засобами народної медицини, обов'язково пройдіть консультацію досвідченого лікаря-ендокринолога. Необхідно клінічне дослідження і виключення злоякісної природи вузлових утворень.
Корисна порада
Одночасно приймайте настій ехінацеї, квіток і плодів глоду, обліпиховий морс і плодовий настій калини, чорноплідної і червоної горобини.