Як в'їжджати в нову квартиру.

Ну ось і настав той довгоочікуваний момент - покупка нової квартири і переїзд в неї. Але не варто поспішати, так як до цього потрібно грунтовно підготуватися. До цього відносяться не тільки ремонт і генеральне прибирання, а й деякі правила, яких необхідно дотримуватися при в'їзді в нове житло, тому що від цього залежить все ваше життя під новим дахом.
Інструкція
1
Отже, після того як ви вибрали день переїзду, потрібно визначитися з часом. Бажано щоб це відбувалося вранці - з дев'яти до одинадцяти годин. Від дня тижня вашого переїзду також залежить ваше подальше благополуччя. Якщо переїзд відбувається в понеділок, це сприяє позбавленню від нічних кошмарів і міцному фізичному здоров'ю; у вівторок - інтелектуальному зростанню; в середу - життя буде повне пристрасті; в четвер - будете багаті; у п'ятницю - до успіху в справах і до любові. Якщо ж день переїзду потрапляє на вихідні, вас чекає успіх у справах.
2
В нове житло необхідно перевезти і душу вашого старого будинку. Душею будинку, яка охороняє всіх мешканців від нечисті, є домовик. Ось його то і потрібно забрати з собою, не залишайте його на старому місці проживання. Для цього підметіть старе житло старим віником, заберіть його в новий будинок і приберіть цим же віником, після чого його потрібно спалити. Якщо ж у вашому будинку немає віника, тоді можна перевезти будинкового в коробці зі старими речами - це можуть бути шматочки тканини або старі речі. Поставте коробку з речами на порозі старого житла на 10-15 хвилин і після того як всі інші речі будуть винесені, заберіть цю коробку (у ній уже оселився домовик) в нову квартиру.
3
Народна прикмета свідчить, що першим повинен переступити поріг нової квартири не господар, а кіт. При цьому тварина повинна бути чорного кольору і мати спокійний і лагідний характер, що може дещо ускладнити задачу. Кот напрокат абсолютно не підійде для цієї мети, це має бути ваша тварина.
4
Відразу при в'їзді в нове житло проведіть вологе прибирання. Це допоможе не тільки позбутися від сміття і пилу, а й нейтралізувати негативну енергетику. Відкрийте всі вікна навстіж - свіже повітря наповнить ваше приміщення. Увімкніть кран з водою в кухні та у ванній кімнаті хоча б на кілька хвилин. Вода і повітря допоможуть також очистити будинок від поганої енергії і негативу, який міг зібратися за весь час проживання старих господарів. Увімкніть лампи і запаліть свічки, включіть вашу улюблену спокійну музику. Ці звуки притягнутий всю вашу позитивну енергію.
5
Після того, як кіт поступово освоїться, домовик покине коробку з речами, вікна і підлогу засяють чистотою - не варто відразу розпаковувати речі і приступати до ремонту. Народна прикмета свідчить, що потрібно негайно відзначити новосілля в колі найближчих людей. Інакше домовик може подумати, що господарі дуже скупі, образиться і піде в інший будинок. Ось, мабуть, і все - можна починати нове життя в новому житлі.
Молода сім'я - це іпотечна програма, розроблена спеціально для забезпечення житлом молодих сімей. Молодою сім'єю вважається та сім'я, в якій вік кожного з подружжя не вище тридцяти п'яти років. Ось декілька порад про те, як потрапити в програму « Молода сім'я».
Вам знадобиться
  • Вам потрібно зібрати великий пакет документів і написати заяву на державну дотацію.
Інструкція
1
Збір документів. Документів, які підтвердять, що ви молода сім'я, і потребуєте поліпшення житлових умов, доведеться збирати багато. Їх ви докладете до заяви на отримання кредиту. Перелік документів довгий, ви можете завантажити його в інтернеті на сайтах адміністрацій або агентств нерухомості.
2
Подача документів. Найкраще здати під розписку свій пакет документів в агентство нерухомості - вони візьмуть на себе питання, пов'язані з проходженням інстанцій. Якщо ви все хочете робити самі - здайте документи в свою міську адміністрацію - там повинен бути спеціальний відділ.
3
Термін розгляду. Перший етап очікування результату триває близько місяця, потім вам повідомлять - визнали вашу сім'ю «молодою сім'єю», що потребує поліпшення житлових умов, або нет.Еслі вас не визнали «молодою сім'єю» - то вдруге вже ваші документи розглядати не будуть.
4
Якщо визнали - починається другий етап очікування. Вас поставлять в чергу таких же «молодих сімей» і вам доведеться чекати, коли вона до вас дійде.
5
Покупка квартири. Після того як до вас дійшла черга ви йдете в банк і оформляєте іпотеку.
Зверніть увагу
Якщо у вас є житло - ви можете його продати і внести цю суму як частина погашення кредиту. Якщо ж у вас немає житла, то дотація може стати першим внеском, а потім вже ви гасіть борг, що залишився щомісячними платежами.
Корисна порада
Залишайте якомога більше своїх контактних телефонів. Час від часу телефонуйте у відповідну інстанцію і дізнавайтеся про свій номер черги.