Як вибрати раковину для кухні.

Що являє собою сучасна кухня? Безумовно, це стильне і естетично привабливе приміщення. Однак поряд із зовнішнім виглядом для таких кімнат величезне значення має їх функціональність. Якщо ви хочете, щоб ваша «кулінарна майстерня» відповідала всім вимогам, вам необхідно вибрати раковину для кухні, відповідну вашим уявленням про зручність і тим умовам, в яких вона буде експлуатуватися.
Інструкція
1
Збираючись купити раковину для кухні, зверніть увагу на матеріал, з якого вона виготовлена. Справа в тому, що цей пристрій в процесі використання повинно стійко витримувати механічні та агресивні дії. На жаль, не всім нині існуючим матеріалами таке по сілам.С доблестю вийти із ситуації може, наприклад, мийка для кухні, виконана з нержавіючої сталі. Вона стійка до механічних пошкоджень. Правда, деколи на таких виробах утворюються подряпини. Щоб уникнути таких сумних наслідків віддавайте перевагу кухонним раковинам з матовою поверхнею. Оригінальним рішенням може стати мийка, виготовлена зі штучного каменю. Вони неймовірно привабливі і в плані дизайну різноманітні. Крім того, до числа їхніх достоїнств можна віднести міцність і простоту в догляді.
2
Уважно вивчіть форму і розмір раковини для кухні. Здавалося б, ці параметри не грають якоїсь особливої ролі. Але на ділі все виходить трохи інакше. Так, якщо ваша мийка для кухні не підійде за розмірами під кухонний гарнітур, вам не вдасться її монтувати. Та й форма цих пристроїв значення має. Сьогодні в моді круглі і трикутні раковини, оскільки вони набагато ширшими своїх традиційних, прямокутних, побратимів.
3
І, безсумнівно, вам варто купити раковину для кухні, яка буде підходити вашому інтер'єру. На щастя, виробники цієї продукції радують споживачів різноманітністю свого модельного ряду. У своєму сучасному втіленні кухонна раковина - ця багатство конструктивних і колірних рішень. І якщо той магазин, в який ви прийшли, готовий надати вашій увазі лише традиційні, сірі мийки для кухні, то сміливо відправляйтеся в іншу торгову точку. Швидше за все, там вам пощастить більше.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UCgeAS9RMZM
Зверніть увагу
Глибина кухонної раковини повинна становити не менше 160 см. В іншому випадку вона буде не занадто практична у використанні.
Корисна порада
- мийки для кухні бувають стандартними і вбудованими. Останні більш різноманітні, легко адаптуються під параметри кухонного гарнітура. - Порцелянові або фаянсові раковини хоч і виглядають більш ніж привабливо, в кухонних умовах не зовсім зручні. Вони мають велику вагу і характеризуються надмірною крихкістю.