Як зробити лілію.

Японське мистецтво складання з паперу - орігамі - тільки на перший погляд здається складним. Освоїти науку орігамі неважко - і ми розглянемо її на прикладі складання красивою паперовою лілії. Щоб скласти лілію в техніці орігамі, вам знадобляться тільки власні руки і аркуш паперу відповідного яскравого кольору, рівною квадратної форми - 15х15 см. Однаковість всіх сторін квадратного аркуша забезпечить симетричність і акуратність майбутньої лілії.
Інструкція
1
Почніть складання лілії - зігніть рівно по діагоналі паперовий квадрат. Розгорніть складений аркуш і зігніть його по другій діагоналі.
2
Тепер, коли діагональні лінії згину намічені, складіть аркуш куточками до центру, щоб вийшло подобу конверта. Розгорніть лист і зігніть його поперек навпіл так, щоб біла сторона була всередині, а кольорова - зовні. Розгорніть лист і складіть його навпіл з іншого боку, щоб вийшов хрест із згинів.
3
Подивіться, чи акуратно сходяться між собою всі грані, отримані від згинів листа. Візьміть аркуш за центри перетину граней один з одним і сдвигайте руками боку аркуша до центру. За підготовленим лініях складеться основа квітки.
4
Ви побачите заготовки для майбутніх пелюсток. Візьміть один з них і, розсунувши пальцями, складіть. Повторіть те ж саме діяння вдруге, а потім двічі з такими ж пелюстками на іншій стороні. Потім складіть ще раз пелюстки. Ви зробили зовнішні пелюстки - тепер візьміться за внутрішні.
5
Загніть куточки нижніх білих трикутників заготовки до центру і вирівняйте по лінії центрального згину, повторивши те ж саме на іншій стороні квітки. Розігніть зігнуті трикутники.
6
Цвітну частину чотирикутника, який у вас вийшов, підійміть за центр вгору і складіть деталь по лініях, щоб усередині вийшов ще один чотирикутник.
7
Зігніть його верхній кут, а потім повторіть згин верхнього кута у вийшла фігури. Переверніть заготовку і повторіть те ж саме діяння.
8
Покладіть квітка перед собою і загніть вздовж центрального згину зовнішній кінець пелюстки праворуч, а потім ліворуч, після чого переверніть виріб і повторіть дію із зворотного боку.
9
Загніть куточки кожної пелюстки вниз - повторіть для всіх пелюсток, які ви ще не загнули. Лілія готова.