Як витягнути потрібний квиток на іспиті. Які знання потрібні щоб здати на іспиті.

Іспит - випробування, через яке по кілька разів на рік проходить кожен студент. Без іспитів навчання в університеті неможлива, а тим часом це серйозний бар'єр, який аж ніяк не легко подолати. Вивчити все не представляється можливим, і часто у вирішальний день рука студента тягне саме той квиток, за яким знання дорівнюють нулю.
Інструкція
1
Щоб витягнути потрібний квиток на іспиті, потрібно володіти цілим рядом здібностей. По-перше, інтуїція. Вона взагалі ще нікому не заважала в житті, що вже говорити про екзамени. Спробуйте покластися пару раз на своє "шосте відчуття": зайшовши в аудиторію, тягніть той папірець, на яку відразу падає глаз.Конечно, щоб покладатися на таку вітряну дамочку, як інтуїція, краще заручитися підтримкою знань - знань того, де який квиток лежить. Часто екзаменатори не особливо приділяють цьому увагу: номери квитків просвічують крізь папір або квитки лежать в певній послідовності. Тільки треба врахувати два моменти: по-перше, часто питання в квитках не збігаються з тими питаннями, які були у вашому переліку, по-друге, потрібно вловити момент, коли викладач вийде, щоб відзначити цю саму послідовність або розглядати номера і формулювання питань.
2
Спробуйте провести ще один маневр. Ідіть відповідати останнім і допитуйтесь у всіх здали, які квитки вже зібрані в купку на краю викладацького столу, і вибирайте з тих, що залишилися лежати, акуратно викладені рядком. Але будьте уважні: часто екзаменатори при нестачі питань беруть квитки прямо з цієї ж купки і знову пускають їх в лотерею знань. Тому спритність і інтуїція вам в будь-якому випадку понадобятся.Лучше дізнайтеся заздалегідь у студентів, що вже мали справу з тим чи іншим екзаменатором, яким чином у нього на іспиті студенти обирають квитки. Навряд чи у вас є шанс підглянути, якщо викладач дає витягнути тоненьку папірець зі стосу, яку він тримає в руках, або якщо роздає питання сам, не вагаючись з вирізуванням квитків.
3
Є і ще один спосіб, але шансів вдатися до нього у вас буде ще менше. Буває так, що викладач запускає відразу кілька студентів, причому все відбувається в тісному аудиторії, і у екзаменатора немає можливості встежити за всіма. Тоді - обережно! - Переверніть кілька папірців і виберіть ту, що миліше вашому серцю. "Спритність рук і ніякого шахрайства!" (С) Але якщо ви виявите себе ... вам буде непереливки.
4
Як бачите, перераховані способи тяжіють до таких ефемерним здібностям, як спритність, інтуїція, уважність ... Вони є далеко не у всіх, а ті, що обдаровані, часом не вміють використовувати отриманий дар. Звичайно, і те, і друге, і третє можна розвинути, але на це піде не один рік навчання в університеті, а якщо вам треба все і відразу? .. Тому, найвірніший і найпростіший спосіб витягнути потрібний квиток - це добре вивчити матеріал. Тоді будь-який квиток буде (хоча б більш-менш) потрібним і вдалим.