Як відкрити студію йоги.

Заняття йогою завжди були поза часом і модою. І попит на такі заняття залишається стабільним навіть у непрості фінансові часи. Якщо ви не хочете відкривати великий фітнес-клуб, можна організувати невелику студію, де даватимуть заняття тільки з йоги.
Інструкція
1
Для початку зареєструйтесь як індивідуальний підприємець і отримаєте все дозволяють діяльність документи в реєстраційній палаті та податкової інспекції. Ніяких спеціальних ліцензій отримувати не потрібно.
2
Знайдіть відповідний зал для занять. При пошуку площі враховуйте, що на кожного займається в залі, має бути не менше 2 кв.м., а в цілому по клубу - не менше 5-6 кв.м. Якщо крім аеробного залу ви не плануєте ніяких додаткових послуг, то загальна площа студії йоги може бути 50-60 кв.м. Додатково вам знадобиться місце під ресепшн, роздягальні з санвузлом і душовими, кімната для персоналу.
3
Якщо в приміщенні не зроблено ремонт, то його доведеться зробити власними коштами і силами. Пофарбуйте зал в нейтральні, спокійні кольори. Одна зі стін повинна бути дзеркальна з поручнями. На підлогу укладіть спеціальний нековзний ламінат або паркетну дошку. Встановіть стелажі для зберігання необхідного для занять спортивного інвентарю: килимки для йоги, пледи, «цеглинки», ремені. Поставте аудіосистему для музичного супроводу. Якщо в будинку немає системи кондиціонування, то встановіть кондиціонер для залу окремо.
4
Зустрічати відвідувачів студії повинен секретар на ресепшн, для чого необхідно оформити спеціальний стіл. Так само в коридорі поставте стільці або диван для чекають занять, кулер з питною водою, холодильник з додатковими напоями. Стіни прикрасьте постерами на тему йоги. Обов'язково повісьте дошку з розкладом занять та інформацію про кожного інструкторкою і про те напрямку йоги, яке він веде.
5
У роздягальні - чоловічої і жіночої - повинен бути санвузол і душові кабіни, не менше двох. Це можуть бути і просто душові, закриті фіранками. Крім шафок для одягу, поставте лавочки для перевдягання з розрахунку одна на двох відвідувачів. Якщо силові системи електрики дозволяють, поставте сауну. Така послуга привертає набагато більше клієнтів.
6
Але основний упор зробіть на тренерський склад клубу. В ідеалі всі інструктори з йоги повинні мати не тільки вищу фізкультурну освіту, але і досвід тренінгів у найбільших гуру йоги. Напрямків йоги має викладатися декілька: для початківців, просунутих, силова йога, дитяча, для вагітних. Розклад складіть так, щоб ні 1:00 зал не був порожній. Тільки так можна добитися високих доходів і повернути всі вкладені кошти.
Тема переходу людей на новий рівень свідомості набирає все більшої популярності. Повсюдно відкриваються езотеричні гуртки і йога-студії, що дозволяють добитися трансформації не тільки тіла, а й розуму. Крім прекрасної фізичної форми і ясного мислення, слідування даними практикам, за твердженням їх адептів, подарує вам абсолютно нове відчуття життя, за рахунок підвищення рівня ваших власних вібрацій.
Інструкція
1
Очищення телаСогласно древнім ведическим знаннями, наше тіло є провідником життєвої енергії - прани. І для того, щоб ця енергія вільно протікала в нашому тілі, необхідно утримувати його в ідеальній чистоті. Забезпечити бездоганну працездатність вашому організму допоможе дотримання наступних умов: 1.Правільное харчування Для того, щоб підтримувати ідеальне здоров'я, потрібно уважно стежити за своєю дієтою. Ідеальним, з точки зору підвищення вібрацій, є харчування цільними продуктами - овочами, зеленню, фруктами, злаками, натуральними молочними продуктами і всім тим, чим щедро постачає нас сама природа. Якщо ви хочете почувати себе чудово, негайно виключіть зі свого раціону все перероблені і отримані промисловим способом продукти. Така «їжа» не містить в собі практично нічого корисного і, замість того, щоб живити наш організм, тільки відбирає у нього енергію на свою переробку. Виняток зі свого раціону кави, цукру і солі, також позитивно позначиться на вашому стані. Відмова від алкоголю, куріння та інших інтоксикантів - основна умова при переході на більш високі рівні вібрації .2.Фізіческая актівностьГлавное умова при виборі вправ - це задоволення, яке ви отримуєте від занять. Тому, підійде все що завгодно, починаючи від прибирання квартири, закінчуючи підйомом в гору. Навіть якщо ви ведете сидячий спосіб життя, заведіть собі будильник, який буде нагадувати вам про перерви, які необхідно зробити. Під час таких перерв ви можете зробити розтяжку, самомасаж або зробити невелику прогулянку з колегами. Регулярні заняття йогою допоможуть вам не тільки привести себе в відмінну форму, але ще позбавлять від токсинів, що накопичилися у вашому тілі. Також позбавленню від шлаків сприяє лікувальне голодування. Починати такі сеанси варто з одного дня в три тижні, поступово збільшуючи кількість «голодних днів» у міру готовності. Проводити будь-які очисні практики рекомендується під час спадною Луни.Проводіте якомога більше часу на природі - свіже повітря одна з необхідних умов для підтримки свого самопочуття на високому рівні.
2
Очищення умаНегатівние переживання та емоційні блоки є ментальними токсинами, що заважають нам насолоджуватися життям повною мірою. Для очищення свідомості зараз існує безліч технік, що дозволяють деколи не тільки позбутися від хронічних хвороб, а й повністю змінити своє життя. До таких технікам відноситься холотропное дихання, медитація, техніки психоемоційної свободи і багато інших. Для початку можна просто почати стежити за своїм диханням і проводити в розслабленій позі із закритими очима хоча б 15 хвилин на день. У міру можливості намагайтеся уникати негативних ситуацій і більше часу проводити з сприятливому суспільстві, з дітьми. Намагайтеся підтримувати навколо себе чистоту на всіх рівнях.
3
Практикувати самостійно техніки, спрямовані на роботу з свідомістю вкрай не рекомендується. Бажано знайти майстра або групу, які допоможуть розібратися у всіх аспектах на шляху до досконалості.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8cKrXDUkuwY