Як встановити систему відеоспостереження.

Установка системи відеоспостереження - оптимальне рішення для тих, хто дорожить особистою безпекою та безпекою близьких людей. Система дозволяє відстежувати ситуацію на контрольованому об'єкті, фіксуючи всі відбуваються події.
Вам знадобиться
  • - камери відеоспостереження;
  • - маршрутизатор або комутатор;
  • - мережевий кабель;
  • - персональний комп'ютер з доступом до глобальної мережі.
Інструкція
1
Визначтеся з місцем розташування камер відеоспостереження. Місце установки цих камер залежить від призначення даних пристроїв (зовнішні або внутрішні), кута огляду, площі контрольованого об'єкта та інших факторів. Встановіть камери і надійно їх закріпіть.
2
Встановіть маршрутизатор або комутатор. Підключіть до камер відеоспостереження харчування, а також мережевий кабель (одна його сторона підключається до мережі - маршрутизатора або комутатора, а друга - до камери спостереження).
3
Встановіть на персональному комп'ютері спеціальне програмне забезпечення (диск з цим софтом, як правило, поставляється в комплекті з камерами відеоспостереження, однак якщо ПЗ не виявилося, скачайте його на офіційному ресурсі виготовлювача камери). Після того, як програма буде встановлена на ПК, запустіть її. Це ПО «інтелектуальне»: воно саме знайде підключену камеру і видасть вам присвоєні їй MAC і IP адреси. Налаштуйте камеру, використовуючи для цього запущену програму.
4
«Запустіть» систему відеоспостереження і протестуйте роботу кожного окремого компонента. Якщо на монітор виводиться картинка з поганою якістю зображення, виконайте повторну настройку камери спостереження: можливо, при першому налаштуванні вами був упущений важливий момент.
Зверніть увагу
тонке налаштування камери відеоспостереження повинен робити тільки фахівець! Втручання некомпетентного особи чревато виходом камери із працездатного стану.
Корисна порада
Якщо на контрольованому ділянці встановлено декілька камер спостереження, то підключати до комп'ютера кожну з них (з метою визначення MAC і IP адреси, а також налаштування даного пристрою) слід окремо. Після того, як відбудеться ідентифікація, виконайте компоновку декількох зображень, що виводяться на дисплей монітора, в єдину систему.