Як вибрати автомобільний пилосос.

Підтримати ідеальну чистоту в салоні автомобіля вам допоможе пилосос. Але тільки пилосос потрібен для цього спеціальний. Він має компактні розміри, які дозволять вам чистити салон навіть у важкодоступних місцях. До того ж, він займає небагато місця і його можна зберігати в багажнику машини.
Інструкція
1
Все автомобільні пилососи мають однаковий ознака: вони дуже компакти, шнур забирається в корпус пилососа, а для швидкого прибирання не потрібно надягати додаткову щітку. Для інших випадків в комплекті має бути кілька різних насадок: довга (щілинна) для важкодоступних місць, у вигляді жорсткої щітки, у вигляді шланга або телескопічна. В деяких моделях передбачена турбо-щітка для чищення засохлої бруду і щітка для вологого прибирання. Під вологим прибиранням в автомобільних пилососах мається на увазі функція всмоктування води, наприклад, розталого снігу на гумовому килимку.
2
Зверніть увагу на дуже важливий момент - потужність пилососа. В інструкції зазвичай вказуються дві цифри: потужність самого пилососа і споживана потужність від акумулятора. Потужність самого пилососа може бути від 30 до 180Вт. Природно, чим більше потужність, тим краще прибирає пилосос, але тим він і дорожче.
3
Автомобільні пилососи працюють від 12V або від незалежного (вбудованого) акумулятора. Пилососи, які працюють від автомобільного акумулятора, мають шнур, який вставляється в прикурювач або в розетку 12V. Через шнура вони мають обмежену площу роботи, їх складніше протягнути в багажник. Пилососи з вбудованим акумулятором зручно використовувати в важкодоступних місцях. Але час роботи акумулятора без підзарядки не більше 15-30 хвилин. Визначтеся, що частіше вам доведеться прибирати - салон або багажник.
4
Все автомобільні пилососи мають багаторазовий пилозбірник, який після кожного прибирання витрушуйте і промивайте. У деяких пилососах є система подвійної фільтрації, яка збільшує потужність всмоктування і зменшує засмічення фільтра. В деяких моделях можуть використовуватися фільтри тонкої очистки Hepa, якими оснащені домашні побутові пилососи. Такі фільтри затримують 99% пилу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GhqEAyNoBWw
Зверніть увагу
Як вибрати автомобільний пилосос? Все пилососи для автомобілів дуже компактні, шнур від пилососа забирається в корпус, а для швидкого прибирання можна не надягати додаткову щітку. В інших випадках в комплекті є декілька насадок, для важкодоступних місць у вигляді шланга, жорсткої щітки або телескопічна, довга (щілинна), щоб прибирати у важкодоступних місцях.
Корисна порада
Прочитавши дану статтю, ви будете знати відповідь на питання - як вибрати автомобільний пилосос. Маючи автомобіль, кожен його власник хоче, щоб він був чистим і доглянутим. Щоб вибрати потрібний автомобільний пилосос, необхідно знати, що автопилососи діляться на: автопилососи для легкого прибирання (малопотужні) і для генерального прибирання (потужні автопилососи), а також автопилососи здатні здійснювати як суху, так і вологе прибирання.