Як налаштувати adblock plus.

Adblock Plus являє собою доповнення для Mozilla Firefox, яке дозволяє блокувати спливаючі вікна при перегляді веб-сторінок. Воно допомагає позбутися від настирливої реклами та прискорити завантаження сайтів.
Інструкція
1
. Відкрийте Mozilla Firefox, щоб додати Adblock Plus. Введіть в адресному рядку посилання https://addons.mozilla.org/ru/firefox/addon/adblock-plus/. Далі клацніть по кнопці «Завантажити зараз». Дочекайтеся завантаження плагіна, далі перезапустите браузер.
2
Далі перейдіть в меню «Інструменти», виберіть пункт «Додатки». Перейдіть у вкладку «Розширення», виберіть пункт Addblock Plus. Далі клацніть по кнопці «Налаштування».
3
Клацніть по кнопці «Додати фільтр», щоб додати фільтр вручну, або можна вибрати стандартну підписку, вибір підписки пропонується відразу ж після того, як ви встановили розширення. Клацніть по кнопці «Додати іншу підписку», в діалоговому вікні клацніть по посиланню «Переглянути всі відомі підписки».
4
Далі на сторінці, виберіть російську підписку, щоб виконати настройку Adblock Plus. Якщо більшість веб-сторінок, які ви переглядаєте, є американськими, тоді виберіть американську підписку. Або виберіть кілька підписок. Виділіть потрібну, клацніть по посиланню Subscribe. Далі в наступному віконці клацніть по кнопці «ОК», Первинна настройка аддона Adblock Plus завершена.
5
Перейдіть на потрібний вам сайт і виконайте блокування непотрібного вмісту, наприклад, набридливих рекламних банерів. Натисніть комбінацію клавіш Ctrl + Shift + h і вам буде запропоновано вибрати видаляється елемент, виділіть його на сайті і він буде заблокований. Таким способом можна видаляти і окремі банери, а також цілі рекламні блоки.
6
Або клацніть по банеру правою кнопкою миші, виберіть з контекстного меню команду «AdBlock Plus заблокувати зображення». Також можна створити правило для блокування банерів з одного джерела. Для цього внесіть в фільтр адресу, з якої в основному ви блокуєте банери, останні символи замініть зірочкою.
Банерна реклама - важливе джерело доходу для багатьох інтернет-ресурсів. Але для відвідувачів це часто стає справжньою проблемою. Особливо, коли реклама займає третину вмісту сайту, та ще й блимає яскравими квітами. Інший неприємною стороною достатку банерів на сайті стає довге завантаження на не надто швидкому з'єднанні, наприклад, з мобільних пристроїв. Щоб позбавити себе від непотрібної інформації, можна встановити спеціальну програму-фільтр.
Інструкція
1
Встановіть розширення для браузера, яке блокуватиме банери. Одним з кращих варіантів на сьогодні вважається проект Adblock. Розробка цього розширення велася і ведеться для таких програм, як Mozilla Firefox і Google Chrome. Також існує аналогічний засіб для норвезького браузера Opera - Антібаннер AdBlock.
2
Відкрийте ваш браузер і перейдіть на сторінку будь пошукової системи. Введіть в рядку пошуку запит «розширення Adblock для Chrome», якщо ви використовуєте Google Chrome. Замість Chrome можете вказати назву вашої програми для перегляду сторінок в інтернеті, наприклад, Firefox або Opera.
3
Перейдіть по посиланню на сторінку розширення, наприклад, chromeadblock.com. Для Firefox і Opera посилання на сторінку завантаження буде іншою. Натисніть кнопку «Встановити» і дочекайтеся закінчення завантаження програми. В Firefox повна назва цього плагіна виглядає як Adblock Plus, процедура установки не відрізняється. Перезапустіть браузер, щоб почати роботу з Антібаннер.
4
Натисніть кнопку «Налаштування» в браузері, виберіть пункт "Розширення" і активуйте лівої кнопкою миші пункт adblock. Відкриється сторінка налаштування фільтрації банерів, реклами і флеш-роликів. Можете налаштувати список виключень і окремі параметри блокування реклами, або нічого не чіпати - Антібаннер готовий до роботи. Якщо на вашому улюбленому сайті все одно проскакує реклама і з'являються банери, клацніть правою кнопкою миші по зображенню і виберіть пункт «Adblock Plus: заблокувати зображення». Ця адреса буде додано до списків фільтрів, і більше ви не побачите на ньому банер.
5
Інший варіант - встановіть програму AdMuncher для автоматичного блокування будь-якої реклами у всіх браузерах і додатках. Якщо ви не хочете витрачати час на установку антібаннера для кожного браузера або клієнта миттєвого зв'язку, можна придбати комплексне засіб боротьби з непрошеними оголошеннями.
6
Запустіть браузер, перейдіть на сторінку http://www.admuncher.com і в правій частині клацніть по посиланню Free Trial. Скачування пробної версії почнеться автоматично. Запустіть установку програми і відповідайте на питання майстра. Потім відкрийте програму і можете насолоджуватися швидкої і зручної роботою в інтернеті - Антібаннер AdMuncher виконає всі дії з блокування небажаного вмісту в автоматичному режимі.