Як визначити звукову плату.

Перед початком роботи зі звуковою картою необхідно провести кілька дій, пов'язаних з визначенням системою нового пристрою і встановлення додаткового програмного забезпечення на ваш комп'ютер.
Вам знадобиться
  • - драйвера для подальшої коректної роботи плати.
Інструкція
1
Вимкніть комп'ютер і відключіть його від джерел живлення. За допомогою викрутки зніміть ліву бічну кришку корпусу. Знайдіть на материнській платі відповідний роз'єм для підключення звукової карти.
2
Акуратно вставте плату, переконавшись, що вона відповідає роз'єму. Закрийте кришку комп'ютера, підключіть дроти колонок до звукової карти. Якщо у вас їх декілька, то вистачить тільки одного, вставте його в роз'єм зеленого кольору.
3
Увімкніть комп'ютер. Відкрийте «Панель управління», в меню виберіть пункт «Установка пристроїв». У вас з'явиться нове вікно майстра інсталяції обладнання, слідуючи його вказівкам, зробіть пошук наявних пристроїв в конфігурації вашого комп'ютера.
4
У списку обладнання виберіть вашу звукову карту, встановіть для за допомогою майстра програмне забезпечення. Для цього, якщо у вас є драйвера на оптичному або жорсткому диску, просто вкажіть шлях до них за допомогою кнопки «Огляд». Виконайте інсталяцію згідно вказівок майстра установки устаткування.
5
Якщо у вас немає в наявності драйверів для звукової плати, дозвольте майстру підключення до мережі для їх пошуку і подальшої інсталяції. Переконайтесь, що ваше підключення до інтернету активно.
6
Також скористайтеся звичайним способом установки з диска, який йде в комплекті при покупці пристроїв. Вставте його в дисковод і за допомогою меню, що установки виконайте інсталяцію вашої звукової карти. Перезавантажте комп'ютер.
7
Переконайтеся, що у вас встановлені потрібні кодеки. Увімкніть на медіапрогравачів будь-який звуковий файл, щоб перевірити, чи правильно ви виконали установку пристрою. Якщо ваша звукова карта вбудована в материнську плату, драйвер пристрою в такому випадку зазвичай знаходиться на загальному диску з програмним забезпеченням.
Зверніть увагу
Будьте уважні при виборі обладнання, якщо у вас на комп'ютері встановлено більше однієї звукової карти.
Корисна порада
При установці драйвера пристрою користуйтеся звичайним способом інсталяції, якщо не маєте навичок впевненого користувача ПК.