Як очистити журнал подій. Як видалити останні записи в журналі виндовс.

Журнал подій системи, що зберігається на віддаленому або локальному комп'ютері, може бути видалений тільки в тому випадку, якщо у вас є права доступу до зміни реєстру. При подібному видаленні спочатку стирається файл з його змістом, а потім і всі джерела з реєстру.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - навички системного адміністрування.
Інструкція
1
Увійдіть в систему з правами адміністратора. Для цього потрібно, щоб ваш поточний користувач входив до групи «Адміністратори», або отримаєте відповідні повноваження шляхом проведення делегування. Якщо комп'ютер є приєднаним до домену, дану процедуру можуть проводити члени групи "Адміністратори домену". При цьому для забезпечення безпеки використовуйте команду «Запуск від імені».
2
Перейдіть в головне меню, щоб видалити події з журналу, для цього клацніть по кнопці «Пуск», виберіть команду «Панель управління», двічі клацніть по значку «Адміністрування». В даному вікні виберіть значок «Перегляд подій» і клацніть по ньому двічі, або натисніть кнопку Enter.
3
Відкрийте вікно "Перегляд подій". У дереві даної консолі виберіть журнал, який потрібно очистити. Перейдіть в меню «Дія», виберіть опцію «Стерти всі події». Для збереження журналу перед очищенням натисніть на кнопку «Так». Якщо журнал збережений у файлі, його неможливо буде очистити таким чином. Для очищення журналу необхідно видалити файл, в якому він зберігається.
4
Виконайте видалення записів журналу подій в операційній системі Windows 7. Для цього перейдіть в головне меню і виберіть «Панель управління», далі виберіть з компонентів панелі опцію «Адміністрування». Далі виберіть адміністративну команду "Перегляд подій".
5
Далі відкрийте «Консоль управління ММС», для цього клацніть по кнопці «Пуск», введіть у поле пошуку Mmc, натисніть Enter. В меню «Консоль» виберіть опцію «Додати або видалити оснащення» або натисніть комбінацію клавіш Crtl + M. У діалоговому вікні виберіть «Перегляд подій», Натисніть «Додати», далі «Готово» і «ОК».
6
Клацніть «Пуск», «Виконати», введіть Eventvwr.msc. Далі перейдіть в меню «Дія» команду «Очистити журнал». Для збереження після очищення оберіть "Зберегти і очистити». Введіть ім'я файлу і клацніть по кнопці «Зберегти».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=i-ccYtMxE-o