Як переробляти рами мотоциклів. Як зробити мопед максимально швидким.

Рама - найголовніша частина будь-якого мотоцикла. Вона визначає його силует і зовнішній вигляд, тип і клас. Перш ніж почати переробку, точно уявіть, яким повинен бути мотоцикл: чоппером, класиком, ендуро або спортбайком.
Вам знадобиться
  • - потужний зварювальний напівавтомат.
Інструкція
1
Для збільшення простору для ніг водія подовжите раму ззаду (за силовим агрегатом). Ступінь подовження підбирається індивідуально і часто залежить від зростання мотоцикліста. При цьому продумайте, як ви будете подовжувати привід заднього колеса. Для виконання чопера подовжите раму перед двигуном. Педалі управління перенесіть на стрижень перед двигуном. Висоту установки педалей підберіть індивідуально.
2
Для установки більш широкого заднього колеса розширте раму. З досвіду самодельщиков, не встановлюйте колесо ширше 200-210 мм. При такій модернізації неминуча переробка приводу на заднє колесо. Для отримання красивого зовнішнього вигляду, змініть кут нахилу передньої вилки. Не старайтеся: при куті нахилу більше 33 градусів різко погіршується керованість мотоцикла. По можливості підсильте пір'я вилки, траверси і верхні труби рами.
3
Для підвищення ефективності задніх амортизаторів і поліпшення зовнішнього вигляду встановіть їх з нахилом. При цьому враховуйте, що чим більше нахил задніх амортизаторів, тим менше вантажопідйомність мотоцикла. Сильний нахил призводить до того, що навіть тендітну пасажирку небезпечно буде садити. Окрім іншого, проведіть заниження лінії сідла, вдало поєднується з подовженою рамою або підвищення передньої частини рами.
4
Перед переварінням мотоциклетних рам, придбайте достатній досвід в зварювальних роботах. Від міцності зварного шва залежить безпека майбутньої конструкції. Всі додаткові труби для нової конструкції беріть тільки з інших рам. Ніколи не застосовуйте водопровідні через низьку з міцності. При зварюванні використовуйте потужний зварювальний напівавтомат.
5
Зверніть увагу, щоб при зварюванні рами була строго дотримана співвісність переднього і заднього колеса. Для цього зварюють раму на прихватах, а остаточно заварюйте тільки після ретельної перевірки на рівність. Особливу увагу зверніть на те, щоб колеса котилися слід у слід. Ця вимога настільки важливо для безпеки саморобної конструкції, що заради його виконання можна поступитися криво встановленим двигуном.