Як намалювати фею.

Феї Вінкс - улюблені персонажі тисяч сучасних дітей і дорослих, і величезною популярністю користуються мультфільми, книги, комікси, розмальовки та атрибутика з їх участю. Звичайно, багатьом хочеться намалювати улюблених персонажів самостійно - і це не так вже й складно, якщо знати, з яких етапів складається малювання феї.
Інструкція
1
Почніть з малювання геометричних форм голови феї. Намалюйте невеликий подовжений овал і проведіть через його приблизний центр вигнуту вправо вертикальну лінію. Ця лінія покаже, в яку сторону повернуто особа феї.
2
Через центр лінії проведіть вигнуту вниз горизонтальну лінію. Центр перетину ліній - місце, в якому потрібно намалювати ніс феї.
3
Під центром, орієнтуючись на центральну лінію симетрії, намалюйте невеликий рот. Ліворуч і праворуч, прямо над горизонтальною лінією внизу овалу намалюйте контури очей, вії, а потім - контури зачіски.
4
Деталізуйте особа феї - домалює в очах зіниці і відблиски, прорисуйте губи і невелику тінь біля носа. Деталізуйте пасма волосся, а при бажанні намалюйте феї головний убір.
5
Намалювавши особа феї, переходите до малювання силуету її тіла. Виходячи з постановки голови, проведіть тонку лінію хребта з природним анатомічним вигином.
6
Потім намалюйте невеликі заокруглення фігури в області стегон і грудей. Позначте плечі, руки, горизонтальну лінію таза в області стегон, і нарешті, ноги з колінними суглобами.
7
Суглоби (коліна, лікті, кисті рук) найкраще зображати невеликими гуртками, які потім, як і інші підготовчі лінії, зітруться.
8
Деталізуйте частини тіла і зробіть легкі начерки костюма феї. Намалюйте складки і оборки сукні, взуття, прикраси. Зробіть ще більш детальними і розвіваються волосся.
9
Домалюйте феї великі крила і прикрасьте їх візерунками.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zA0OEMUbeR4
Зверніть увагу
Як намалювати фею олівцем. При зображенні пурхають феї дуже важливий кут, під яким розташована її фігура. Зверни увагу, що кут нахилу верхньої частини тіла такий же, як кут нахилу стебло. Подивися, як ноги перехрещуються у колін, а ступні знаходяться один за одним.
Корисна порада
Зараз ви дізнаєтеся, як намалювати фею Вінкс по імені Флора. Крок 1. Намалюйте коло, це буде голова. Крок 6. Намалюйте Флорі тонку шию, потім плечі і тулуб. Верхня частина тіла нагадує ромб, а донизу воно звужується. Крок 7. Почнемо малювати руки і рукава, які на ній одягнені. Зверніть увагу, внизу рукава хвилясті.