Як підняти wins сервер.

Сервера WINS (Windows Internet Name Service) призначені для динамічного зіставлення IP-адрес з іменами комп'ютерів (іменами NetBIOS). Це дозволяє користувачам використовувати для доступу до ресурсів не адреси комп'ютерів, а їх імена.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - навички системного адміністрування.
Інструкція
1
Переконайтеся в наступному, перед тим, як виконувати установку Wins-сервера. По-перше, в правильному налаштуванні вашої операційної системи. Установка даного сервера оптимальна в ОС Windows Server, обов'язково перевірте правильність настройки служб, щоб забезпечити оптимальну продуктивність і безпеку.
2
Перевірте це, використовуючи таблицю, наведену за посиланням http://technet.microsoft.com/ru-ru/library/cc785922(WS.10).aspx. Визначтеся з кількістю і розташуванням серверів, яке ви хочете встановити. Також необхідно, щоб ваш комп'ютер мав статичний IP-адресу, щоб налаштувати Wins-сервер.
3
Переконайтеся, що всі ваші жорсткі диски відформатовані в NTFS. Використання FAT32 небезпечно, тут немає підтримки стиснення файлів, шифрування файлів і установки дозволу доступу до файлів. Увімкніть брандмауер Windows, перед налаштуванням Wins. Також необхідно встановити і активувати «Майстер настройки безпеки».
4
Запустіть майстер настройки сервера, для цього перейдіть в програму «Управління даними сервером» («Пуск» - «Панель управління» - «Адміністрування»), виберіть команду «Додати або видалити роль». На вкладці «Роль сервера» виберіть опцію Wins-сервер, клацніть по кнопці «Далі», щоб продовжити установку Wins.
5
Перейдіть у вкладку «Зведення вибраних параметрів», виберіть необхідні опції. Клацніть «Далі». Дочекайтеся завершення установки, після цього з'явиться вікно «Цей сервер тепер є Wins». Щоб переглянути зміни, зроблені майстром, клацніть по посиланню «Перегляд відомостей». Далі клацніть «Готово».
6
Далі виконайте оновлення системи. Встановіть шлях до бази даних сервера, для цього виберіть меню «Дія», команду «Властивості», перейдіть у вкладку «Додатково» і в опції «Шлях до бази даних» внесіть необхідну адресу. Налаштування Wins-сервера завершена.