Як пробити цвяхом пляшку. прибити пляшку до стіни.

В деяких кафе відвідувачів зустрічає незвичайна інсталяція у вигляді пляшки, прибитої цвяхом до стіни. Секрет створення подібного сувеніра персонал кафе вам не розповість. Виготовити його можна двома способами, але гарантії результату не дає жоден з них.
Інструкція
1
Незалежно від того, як саме ви збираєтеся пробивати пляшку, спочатку обзаведіться рукавичками. Вони повинні бути спеціальними захисними, призначеними для роботи з електроприладами. Звичайні рукавички, використовувані як предметів одягу, не підійдуть, як і гумові, якими користуються електрики та хіміки. Чи не знімайте рукавички протягом всієї операції.
2
Для того щоб пробити пляшку першим способом, наповніть водою стару непотрібну ванну, в якій ніхто не миється. Потім занурте пляшку в ванну шийкою вгору і почекайте, поки з неї не вийде повітря.
3
Постеліть на дно ванни згорнуте в кілька шарів непотрібне рушник, який не шкода зіпсувати. Покладіть пляшку горизонтально на цей рушник, після чого акуратно вбийте в її бік цвях звичайним молотком.
4
Якщо пляшку передбачається повісити на стіну, витягніть з неї цвях, після чого вбийте його з протилежного боку точно навпроти попереднього отвору, а потім знову витягніть. Витягнувши пляшку з ванни, вилийте з неї воду, а потім вставте в отвір довгий, але більш тонкий цвях, за допомогою якого обережно прибийте її до стіни. Якщо вона гіпсокартонна, використовуйте довгий саморіз, а в стіну попередньо встановіть дюбель.
5
Для отримання в пляшці отвори за другим способом візьміть непотрібний тригранний напилок невеликого перерізу і переломи його навпіл. Не знімаючи з пляшки наклейку, повільним обертанням напилка руками (електроінструмент не використовуйте) гострою кромкою, що утворилася в результаті відколу, просвердлите через наклейку отвір. Приклейте із зворотного боку пляшки аркуш паперу, а коли клей висохне, отримаєте отвір аналогічним чином і зі зворотного боку.
6
Змийте з пляшки теплою водою наклейку і знову приклеєний аркуш паперу. Повісьте готовий виріб на стіну способом, описаним в кроці 4.