Як розблокувати Opera.

Останнім часом почастішали випадки появи банерів рекламного і провокаційного змісту при відкритті вікон браузера. Це результат дії антивірусних і шпигунських програм, які потрапляють на ваш комп'ютер при роботі в мережі інтернет.
Вам знадобиться
  • - навичка роботи з диспетчером задач;
  • - програма-антивірус.
Інструкція
1
Відкрийте Opera. Зайдіть в меню «Інструменти», далі відкрийте настройки браузера і виберіть пункт «Додатково». Потім «Вміст» і «Налаштування JavaScript». У який з'явився на екрані вікні налаштувань параметрів повністю видаліть текст «Папка користувальницьких файлів JavaScript». Застосуйте зміни та натисніть «Ок».
2
Якщо раптом ви побачите з'являлось вікно з повідомленням системи, що містить «C: WINDOWS uscripts», виконайте повне видалення папки "Uscripts" разом з усім її вмістом.
3
Також скористайтеся альтернативним способом видалення банера, якщо раптом він заважає задіяти в роботі кнопки меню Opera. Відкрийте диспетчер задач, використовуючи поєднання клавіш Alt + Ctrl + Delete. У вас на екрані з'явиться невелике вікно з декількома вкладками, знайдіть назву шкідливої програми в «Додатках» і перепишіть її назву.
4
Відкрийте редактор реєстру системи за допомогою пункту меню «Пуск» «Виконати». У вікні ви побачите зліва дерево папок, видаліть з них все записи, пов'язані з ім'ям шкідливої програми й вимкніть комп'ютер.
5
Далі запустите операційну систему в безпечному режимі, це робиться шляхом натискання клавіші F8 при завантаженні комп'ютера. Коли ввійдете в систему, виконайте пошук, задавши в його параметрах ім'я шкідливої програми. Коли система знайде шкідливі файли, видаліть їх вручну з усіх знайдених директорій.
6
Виконайте повне видалення вмісту папки "Temp". Вона знаходиться на вашому локальному диску в папці Windows. Після цього перезавантажте комп'ютер в звичайний режим. Скачайте і встановіть хорошу антивірусну систему і програму-антітроян, виконайте повну перевірку комп'ютера. В подальшому не переходите поп підозрілими посиланнями і не відкривайте електронних листів від невідомих відправників.
Зверніть увагу
Будьте уважні при скачуванні даних з файлообмінників і взагалі з мережі інтернет.
Корисна порада
Встановіть у себе на комп'ютері надійний антивірусний систему з актуальними базами.