Як розібрати крихітку. Як відремонтувати човновий мотор.

Малогабаритная машина «Малютка» відноситься до класу неавтоматических пральних машин, які не мають віджимного пристрою. Конструкція «Малятка» досить проста і розібрати її цілком можливо самостійно, не вдаючись до допомоги професіоналів.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - розвідний ключ;
  • - дриль;
  • - гвинти;
  • - гайки;
  • - шматок водостічної труби
Інструкція
1
Корпус пральної машини «Малютка» складається з 2 половинок кожуха, з'єднаних між собою гвинтами, прального бака і кришки бака. У кожусі машини розташовані вимикач, реле, конденсатор і електродвигун. Вимикач фіксується на кожусі за допомогою гайки і контргайки. В вузол активатора входять пластмасовий корпус, сталева втулка, гумова манжета, гумова прокладка і сталева пружина. Корпус активатора «Малятка» нагвинчений на різьбовій фланець кожуха.
2
Виготовте ключ для зняття актіватораДля того щоб самостійно розібрати пральну машину «Малютка» необхідно зробити спеціальний ключ для установки і зняття активатора. Для виготовлення ключа вам буде потрібно шматок водопровідної труби, довжина якого на 10-15 см більше, ніж діаметр корпусу активатора. Просвердлите два наскрізних отвори в корпусі труба. Отвори повинні розташовуватися симетрично щодо центру труби, на відстані 95 мм один від одного. Діаметр отворів - 6мм. Вставте в висверлені отвори болти таким чином, щоб вони виступали з корпусу труби на 1-1,5 см. Зафіксуйте болти на трубі, туго затягнувши гайки. Ключ готовий.
3
Вийміть пробку, розташовану в задній частині кожуха електродвигуна. Поєднайте отвір в кожусі з отвором пластмасовою крильчатки, обертаючи активатор.
4
До упору введіть викрутку в ротор електродвигуна і застопоріть його. Вводити викрутку необхідно через отвори в кожусі і крильчатці.
5
Відверніть корпус активатора за допомогою раніше виготовленого ключа. Для цього вставте ключ в отвір корпусу активатора. Слід врахувати, що активатор може мати як ліву, так і праву різьбу.
6
Демонтуйте бак пральної машини. Відкрутіть шість гвинтів. Зніміть фланець з деталями.
7
Зніміть контргайку і гумову гайку, фіксуючі вимикач. Приберіть шайбу. Відверніть і зніміть болти, що стягують корпус кожуха. Демонтуйте електродвигун. Пральна машинка «Малютка» розібрана.
8
Збірка пральної машини «Малютка» проводиться в зворотній послідовності.
Автомобілі - це цілий світ, який таїть в собі ранжування по марках і моделях, принципи обслуговування, море технічних термінів і похідних, способи продажу і покупки машин і багато іншого. Розібратися в автомобілях буває дуже складно, особливо новачкам, але вся інформація про це унікальне світі може бути систематизована.
Вам знадобиться
  • доступ в інтернет
  • спеціалізована література (інструкція по експлуатації та ремонту, журнали про автомобілі)
Інструкція
1
Дізнайтеся, що таке автомобіль, як він улаштований, які марки існують, які їхні відмітні особливості, які головні характеристики, за якими порівнюються автомобілі. Іншими словами необхідно отримати інформацію - загальне уявлення про автомобіль як пристрої або обладнанні.
2
Прочитайте інформацію про автомобіль і сферах його застосування. Це можуть бути і спортивні заходи, і автотуризм, і використання автомобіля в міських умовах, і його експлуатація поза асфальтованими дорогами, застосування автомобіля для особистих цілей і для вирішення комерційних завдань.
3
Зверніть увагу на новини автосвіту, автоновинки і останні розробки для цього виду транспорту. Які сьогодні тенденції в автомобілебудуванні? Які застосовуються сучасні пристрої (від гаджетів до парктроника)? Які моделі були представлені провідними автоконцернами на світових виставках?
4
Подивіться численні тест-драйви, а по можливості - прийміть участь в них. Коли автомобіль стане зрозумілим і простим для розуміння, можна і спробувати подивитися на нього, і «помацати» його «в живу».
5
І не забувайте на регулярній основі читати пізнавальні статті, відвідувати форуми, конференції, виставки автотематіке. Розібратися в автомобілях під силу кожному, варто лише почати процес знайомства з цим багатоликим і чудесним світом! Звичайно, новачкам в автосвіті буде складно розібратися у всіх тонкощах і премудростях даного виду транспорту. Особливо це стосується технічних характеристик. Але вся інформація швидко засвоїться, якщо знайомитися з нею безпосередньо в автомобілі. Тому перш ніж зав'язати тісну дружбу з автомобілями, необхідно «поспілкуватися» хоча б з одним їх представником.
Корисна порада
Тільки регулярне оновлення власних знань допоможе відчути себе справжнім асом в світі автотранспорту.