Як намалювати янголятка.

Ангел - символ чистоти і різдвяних свят. Кожен родич і друг зрадіє, отримавши від вас власноруч намальовану різдвяну листівку із зображенням ангела.
Вам знадобиться
  • - програма Adobe Photoshop
Інструкція
1
Як оригінал, з якого ви будете малювати картину, візьміть зображення кришталевого янгола. Імітація його напівпрозорості і легкості буде вдалим варіантом для різдвяної листівки.
2
Створіть в Фотошопі новий файл з білим фоном, розміром 500х800 пікселів і колірною схемою RGB.
3
Створіть новий шар (Ctrl + N) і залийте його блакитним кольором за допомогою інструменту заливки (Fill). Щоб ангел не дивився на фотографії самотньо, доповніть його зображенням ялинки, і встановіть відповідний режим світла і тіні.
4
Відкрийте меню фільтрів і виберіть Render. В меню Render виберіть розділ ефектів освітлення. Встановіть світло так, щоб тінь падала з нижнього правого кута у верхній лівий кут.
5
Створіть новий шар, на якому ви будете малювати янголятка. Візьміть кисть з м'якими краями невеликого діаметра, виберіть білий колір і намалюйте спочатку округлу форму голови, а потім розкльошений силует сукні.
6
Зафарбуйте контури зсередини тим же кольором - білим або світло-блакитним, залежно від того, якого кольору янголятка ви хочете отримати.
7
Зайдіть в Blending mode (режим змішування) шару і налаштуйте його так, щоб ангел був напівпрозорим, і крізь нього просвічував фон.
8
Створіть новий шар, візьміть кисть того ж діаметру, яким ви малювали ангела, і білим кольором з прозорістю 55% додайте контуру голови ангела обсяг. Тонкої непрозорою білою пензлем намалюйте візерунок на сукні ангела, щоб воно виглядало ажурним.
9
Створіть ще один шар і намалюйте тієї ж пензлем крила. Трохи більше темним кольором і більш тонким пензлем прорисуйте пір'я, надавши крилам фактуру і об'єм.
10
Щоб крила вийшли однаковими, намалюйте спочатку одне крило, а потім скопіюйте шар з крилом і в меню редагування зображення відобразіть крило по горизонталі, а потім помістіть повернений об'єкт в потрібне місце.
11
Залишилося домалювати ангелу руки, складені у молитві. Візьміть тонку кисть і білим кольором намалюйте силует складених на грудях рук, так, щоб на фоні тіла вони були помітними.
12
Потім візьміть кисть іншого діаметру, виберіть жовтий колір, встановіть напівпрозорість кисті і намалюйте над головою довгастий німб. Ваш янголятко готовий.