Як зберегти настройки Word. Як зберегти всі налаштування в ворде.

Збереження налаштувань Word потрібно користувачеві для швидкого доступу до часто використовуваної при роботі конфігурації. В цьому відношенні набагато зручніше старі версії програмного забезпечення Microsoft Office, оскільки у них є вбудована функція збереження, однак при роботі в Office 2007 і вище доводиться вдаватися до установки додаткових додатків.
Вам знадобиться
  • - NET Framework 2.0;
  • - програма Computer Network Consultants.
Інструкція
1
Дізнайтеся, яка саме версія MS Office встановлена на вашому комп'ютері. Для цього відкрийте одне з його додатків і в вікні, що з'являється при запуску, подивіться, який рік випуску там написаний. Також можете просто подивитися в меню встановлених програм назва додатка, яке повинно в собі містити потрібну вам інформацію.
2
Якщо у вас на комп'ютері встановлена версія Microsoft Office Word 2003 року, тоді скористайтесь командою «Майстер збереження налаштувань Office 2003». Також це актуально і для більш ранніх версій програми. Далі дотримуйтесь простих вказівок меню в який з'явився новому вікні і виконайте збереження потрібних вам налаштувань конфігурації програми для подальшого швидкого доступу до них.
3
Пізніші випуски програмного забезпечення Microsoft Office на жаль не підтримують такої зручної функції, тому, якщо у вас встановлена одна з них, скористайтеся програмами сторонніх виробників для збереження налаштувань Word.
4
Скачайте і встановіть програму Office 2007 Settings Backup Wizard Pro. Найкраще це зробити зайшовши на сайт виробника Computer Network Consultants. Зверніть увагу, що для коректної установки і роботи цього додатка потрібне підключення до мережі інтернет. Існують і інші програми, що виконують цю функцію, проте саме цей програмний продукт є офіційною розробкою партнера Microsoft, що робить його найбільш пристосованим до всіх особливостей MS Office.
5
Відкрийте програму. У вас з'явиться вікно, в якому ви зможете зберегти використовувані при роботі з Word настройками. Для цього виберіть в програмі папку для їх збереження та натисніть кнопку Backup. Якщо ви захочете відновити значення параметрів конфігурації, натисніть кнопку Restore.
Зверніть увагу
Будьте уважні, викачувавши програмне забезпечення, переконайтеся, що в рядку прописаний саме адресу виробника.
Корисна порада
Скористайтеся функцією збереження настройок, якщо ви не робили цього раніше.