Як повернути неякісний товар без чека. Як повернути в магазин неякісний продуктовий товар.

Від покупки неякісного товару не застрахований ніхто. У магазинах і супермаркетах можна купити не тільки зіпсовані продукти, які шкодять здоров'ю, а й взуття, розвалюється після першої шкарпетки, побутову техніку, яка відмовляється працювати, одяг, розповзається по швах. При цьому вам зобов'язані обміняти неякісний товар або повернути за нього гроші, навіть якщо чек не зберігся.
Інструкція
1
Якщо ви купили неякісний товар, не відкладайте його повернення, поспішіть до місця продажу. І не забудьте про чек. Це основний і самий вагомий документ, що підтверджує факт продажу неякісного товару. Але що робити, якщо чек загублений? Відстоювати свою правоту буде набагато складніше, то все ж це цілком реально.
2
Пам'ятайте, що при поверненні неякісного товару чек зовсім не обов'язковий. Фактом, який підтверджує купівлю товару, крім касового чека, відносяться квитанція до прибуткового касового ордера, технічний паспорт, належним чином оформлений, інструкція з експлуатації, елементи упаковки та інші документи, які можуть містити відомості про продавця, вартості товару і датою його придбання.
3
Якщо ніяких з вищеперелічених документів не збереглося, або упаковка, наприклад, не містить вказівок саме на даного продавця, то можна попросити свідків підтвердити факт покупки. Так що похід по магазинах з друзями чи рідними виявляється дуже корисною штукою.
4
Складнощі можуть виникнути при поверненні неякісних продуктів харчування. Особлива складність - це придбання неякісних харчових продуктів на ринку. Зіпсовану і несвіжу їжу, куплену на базарі, навряд чи, вдасться повернути продавцеві з метою обміну на якісні, а вже тим більше з метою повернути гроші. Але от повернути такі продукти в магазин або супермаркет все ж варто. Там вам зобов'язані обміняти товар, хоча повернення грошей здійснюється вкрай рідко.
5
Вирушаючи до місця покупки, не полінуйтеся і прочитайте «Закон про захист прав споживачів». Так ви будете мати уявлення про те, що зобов'язані вам продавці і які ви маєте права в цій сфері. При поверненні неякісного товару звертайтеся спочатку до продавця, який вам продав товар. Якщо він відмовляє у вашому вимозі, сміливо звертайтеся до головного менеджеру, директору магазину або його заступнику.
6
Якщо вам не вдалося добитися правди в магазині, зверніться до Організації з захисту прав споживачів. Але до цього отримаєте в місці покупки мотивовану відмову від повернення грошей або обмін товару.
Нерідкі випадки продажу товарів без чека. Як правило, це зустрічається на ринках, у невеликих магазинчиках, торгових наметах, в інтернет-магазинах. Але якщо вам продали неякісну річ або вона просто не підійшла вам за кольором, фасоном, розміром, ви маєте повне право, дотримуючись встановлені терміни, повернути товар або обміняти його на більш якісний навіть за відсутності чека.
Інструкція
1
Покупку товару у конкретного продавця вам доведеться все-таки довести. Досить буде показань свідків, упаковки з логотипом продавця, серійний номер товару, фото- або відеозйомка процесу покупки і т.п. Як правило, на ринках при поверненні продуктів продавець знає недоліки свого товару і при зверненні до нього в день покупки з готовністю повертає гроші за неякісний продукт або річ.
2
Зверніться до продавця, пред'явивши товар. В усній формі вимагайте повернути гроші. У разі відмови складіть письмову претензію, перерахувавши і приклавши всі наявні докази покупки, прописавши номери телефонів та імена свідків. Формулюйте свої вимоги коротко і по суті. Претензія повинна бути написана в двох примірниках, один - продавцеві, другий залишається у вас з наступними позначеннями: дата, підпис і печатка продавця про прийняття претензії.
3
Якщо продавець відмовився прийняти претензію, зверніться до адміністрації торгового центру або ринку. А саму претензію відправте замовними листом на адресу магазину, адміністрації ринку або продавця (якщо вам його повідомили). В іншому випадку зверніться із заявою в Росспоживнагляд.
4
Наполягайте на проведенні продавцем експертизи. Про це, до речі, бажано прописати в претензії - нехай продавець повідомить вам про дату і місце проведення експертизи. Перевірка якості товару повинна проводитися за рахунок продавця. Якщо ж продавець категорично відмовляється задовольняти претензію і не бажає вникати в суть вимог, проведіть експертну оцінку якості за свій рахунок. Так чи інакше, витрати на експертизу в кінцевому рахунку зобов'язаний буде покривати продавець після повернення товару (в тому числі і через суд).
5
Щоб задовольнити ваші вимоги в поверненні товару, в тому числі і без чека, законом «Про захист прав споживачів» продавцю дається 10 днів, рахуючи день складання претензії (ст. 31 закону), з проведенням експертизи - 14 днів. За кожен день прострочення можна стягнути пеню в розмірі 1% від вартості товару (ст. 28 закону).
Зверніть увагу
Товар підлягає обміну та поверненню і з чеком, і без чека як при виявленні істотних недоліків, так і у випадку якщо виріб не підійшло за кольором або розміром (за статтею 18 і 25 закону «Про захист прав споживачів»). На це продавцеві дається 15 днів. Виняток - категорії товарів, що не підлягають обміну та поверненню (предмети особистої гігієни, ліки, нижня білизна тощо).