Як активувати швидкий набір.

Швидкий набір (Speed dial) - це функція сучасних браузерів, що дозволяє додавати в закладки кілька сторінок і відображати їх у вікні нової вкладки. Таким чином, ви витрачаєте менше часу на перехід по посиланнях на улюблені сайти. Досить відкрити нову вкладку і клацнути по зображенню веб-сторінки.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - браузер.
Інструкція
1
Виконайте підключення аддона «Швидкий набір» в браузері Mozilla Firefox, для цього вставте в адресний рядок програми посилання https://addons.mozilla.org/ru/firefox/addon/fast-dial-5721/, на сторінці клацніть по кнопці «Завантажити зараз». Дочекайтеся завантаження плагіна, перезапустіть програму.
2
Далі використовуйте комбінацію клавіш Ctrl + T для того, щоб в новій вкладці відкрити швидкий набір. Перейдіть в настройки браузера, встановіть в якості домашньої сторінки порожню сторінку (about: blank), тоді сторінка швидкого запуску буде відкриватися при завантаженні браузера автоматично.
3
Щоб додати сторінку в швидкий запуск, клацніть по ній правою кнопкою миші, в контекстному меню виберіть пункт «Додати в Fast Dial». Для вибору тем оформлення перейдіть за посиланням http://userlogos.org.
4
Увімкніть функцію швидкого набору в браузері «Опера». Для цього поновіть версію програми, так як дана функція доступна, починаючи з версії 9.2 (2007 рік). В Опері швидкий набір - це сторінка з дев'ятьма фреймами, в кожен з них можна додати посилання на сайт.
5
Для зміни кількості сайтів в швидкому доступі перейдіть в папку, де встановлена програма, відкрийте за допомогою програми «Блокнот» файл speeddial.ini, на початку файлу додайте наступні рядки: [Size] Rows="Введіть кількість рядків у швидкому запуску », Columns=" Введіть потрібну кількість стовпців ». Якщо ви встановите кількість рядків 5, а стовпців 6, відповідно у швидкому запуску у вас поміститься 30 сайтів. Кількість вибирайте в залежності від дозволу вашого екрану.
6
Для установки плагіна швидкого запуску в браузері Google Chrome перейдіть за посиланням https://chrome.google.com/webstore/detail/dgpdioedihjhncjafcpgbbjdpbbkikmi?hl=ru і натисніть на кнопку «Додати». Далі відкрийте нову вкладку і додайте сайти в фрейми правим клацанням миші по квадрату з цифрою.