Як намалювати мак.

Яскраво-червоні маки можуть стати окрасою вашого будинку не тільки в літній період, будучи поставленими в квіткову вазу, але і в будь який інший час року - у вигляді картини, що висить на стіні. Намалювати маки своїми руками вам допоможе знання техніки, а також гарний папір і акварельні олівці.
Інструкція
1
Візьміть аркуш акварельного паперу і прикріпіть її до планшета. Змочіть папір широкої вологою пензлем або губкою з обох сторін.
2
Намалюйте темно-рожевим акварельним олівцем обриси пелюстки. На вологій папері малюнок злегка розмиється, набуваючи фактуру акварельних фарб.
3
Зафарбуйте контур зсередини помаранчевим, коричневим і жовтим олівцем, щоб вийшли плавні переходи кольорів всередині пелюстки.
4
Намалюйте залишилися пелюстки маку, а потім його серцевину. Усередині кольору повинні бути максимально розмиті, а кордони між ними згладжені - ви можете домогтися цього, додатково розмиваючи їх вологою пензлем.
5
Межі самих пелюсток повинні бути помітними, тому намічайте їх вираженими легкими лініями з нерівними природними краями.
6
В затіненій частини квітки використовуйте темніший тон фарби для самих пелюсток і темно-коричневий колір для окреслення контурів.
7
сердцевінку зробіть зеленуватою, а навколо неї поставте кілька розмитих темних крапок. Чим ближче пелюстки до серцевини - тим темніше і красно їх відтінок. Пам'ятайте про це в процесі забарвлення пелюсток.
8
Намалюйте таким же способом стільки квіток маку, скільки ви хочете побачити на картині.
9
Використовуючи коричневий, зелений і чорний олівець, намітьте і намалюйте стебла, деталізуйте листя.
10
Дочекайтеся, поки малюнок підсохне, і легкими рухами, не порушуючи прозору фактуру акварелі, додайте квіткам відсутні штрихи і деталі. Ваш мак готовий - тепер його можна досушити остаточно і помістити в красиву раму.