Як робити масаж століття.

Щоб очі завжди були в хорошому стані, необхідно здійснювати систематично масаж століття. Масаж для повік потрібно виконувати, грунтуючись на тип і стан вашої шкіри. Використовуючи нескладні рухи власними руками, очі позбудуться напруги і втоми.
Вам знадобиться
  • -крем, гель для масажу або;
  • -міндальное або касторову олію.
Інструкція
1
Перш ніж приступити до масажу століття, ретельно очистіть обличчя і особливо область навколо очей від косметики. Руки теж повинні бути чистими. При масажі століття, важливо виконувати акуратні погладжування, адже шкіра в області очей дуже чутлива.
2
Добре змастіть обличчя і область навколо очей масажним кремом, гелем або маслом. Дуже добре підійде мигдальне або касторову олію. Масажний засіб наносите подушечками пальців поколює рухами.
3
Лупцювання - є одним з ефективних масажних дій, що допомагають знизити напругу. Виконуйте лупцювання кінчиками третього пальця і четвертого. Потім, подушечками всіх пальців робіть погладжування, починаючи від перенісся і рухаючись до лінії росту брів. Від брів прямуйте по нижньому століттю до внутрішнього кута ока. Потім знову здійсните биття, і слідом - погладжування.
4
Потім, виконуйте плавні кругові погладжування. Масаж робіть по лініях верхньої повіки - від внутрішнього до зовнішнього кута ока, і по лініях нижньої повіки - від зовнішнього кута ока до внутрішнього.
5
Вказівними пальцями торкніться точок, які знаходяться над бровами. Відтягніть шкіру вгору, щоб виникло опір. Поморгайте з такою напругою 20 разів, потім розслабте і повторіть таку вправу ще два рази.
6
Закрийте очі, середнім пальцем правої руки зафіксуйте шкіру в зовнішньому кутку лівого ока. Середнім пальцем другої руки масажуйте нижню повіку, прямуючи від зовнішнього куточка ока до зовнішнього. Далі, масажуйте верхню повіку, слідуючи від зовнішнього куточка ока до внутрішнього. Виконайте вправу 6 разів, з невеликим проміжком відпочинку. Руки міняєте при кожному підході.
7
Потримайте закриті очі 10 секунд в напрузі. Потім, не відкриваючи очей, розслабтеся. Повторіть вправу 10 разів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RgwmiRz7_6Q
Корисна порада
Виконуйте масаж століття регулярно, щоб очі постійно виглядали відпочили і здоровими.