Як налаштувати мікрофон в Windows.

Найрізноманітніші програми в сучасному комп'ютері використовують можливості мікрофона, починаючи від програм обміну повідомленнями і закінчуючи спеціальними сервісами онлайн-спілкування. І звичайно, як і будь-якого іншого пристрою, для оптимальної роботи мікрофону необхідна настройка.
Інструкція
1
Перевірте гніздо, до якого підключений ваш мікрофон. Часто роз'єми на передній панелі бувають неправильно під'єднані при складанні. Краще всього використовувати задню панель. Мікрофонний вхід позначений червоним відтінком, у різних виробників колір може відрізняться від світло-рожевого до майже коричневого.
2
Відкрийте панель керування комп'ютером. Для цього натисніть лівою кнопкою миші меню «Пуск» у лівому нижньому куті екрану, потім клацніть пункт «Налаштування» або «Панель управління», залежно від установок назва може відрізнятися.
3
Якщо у вас Windows XP, знайдіть напис «Звук, мова і аудіопристрої» і натисніть її. Відкриється вікно, в якому потрібно вибрати пункт «Звуки і аудіопристрої». Ви побачите панель властивостей з п'ятьма закладками. Лівою кнопкою миші виберіть закладку «Аудіо». У центральній частині вікна під заголовком «Запис звуку» виберіть зі списку мікрофон з позначкою USB, якщо він вбудований в веб-камеру. Якщо ні, то залиште без змін. Клацніть по кнопці «Гучність», яка знаходиться відразу під списком, що випадає.
4
Відкриється невелике вікно з трьома стовпчиками регуляторів гучності. Відзначте галочкою стовпець, над яким написано «Мікрофон» і виставте потрібний рівень гучності. Потім натисніть кнопку «Налаштування» під регулятором. Відзначте галочкою напис «Посилення мікрофона» та натисніть «ОК». Готово, налаштування мікрофону завершена.
5
Якщо ви використовуєте Windows 7 або Vista, виберіть пункт «Устаткування та звук» в панелі управління. Коли відкриється наступна сторінка налаштувань, клацніть по посиланню «Управління звуковими пристроями». Виберіть закладку «Запис» лівою кнопкою миші. Відкриється вікно, в якому один раз натисніть на написи Microphone, а потім активуйте кнопку «Властивості».
6
На вкладці «Загальні» в нижній частині, під позначкою «Застосування пристрої», виберіть зі списку пункт «Використовувати» та натисніть кнопку «Застосувати».
7
Перейдіть на закладку «Особливі» та проставте галочку навпроти напису Microphone +20 dB Boost. Застосуйте зміни.
8
Далі перейдіть в розділ з заголовком «Рівні». Ви побачите повзунок і індикатор гучності. Збільште гучність, пересуваючи повзунок вправо. Зверніть увагу, щоб кнопка з малюнком у вигляді гучномовця була відзначена перекресленим колом червоного кольору. Натисніть на неї, якщо це так. Натисніть кнопку «ОК» у нижній частині вікна, щоб закрити і зберегти зміни.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=P-OdCPBRTGw