Як почати автоперевезення.

Ідея організації фірми, що займає автотранспортними перевезеннями, користується великою популярністю у тих, хто почав займатися власним бізнесом. Подібну справу привабливе тим, що воно не вимагає великих вкладень (1-2 машини може дозволити собі починаючий підприємець), просто у створенні і здатне приносити стабільний дохід.
Інструкція
1
Не забувайте, що в даний час дуже багато автотранспортних компаній з великим обсягом вантажоперевезень, тому увійти на цей ринок дуже непросто. Необхідно ретельно опрацювати стратегію і тактику ведення бізнесу, а всі кроки зафіксувати в бізнес-плані вашої майбутньої фірми.
2
Обов'язково включіть в бізнес-план мета створення бізнесу, його концепцію, стратегію маркетингу, організаційні аспекти та фінансово-розрахункову частину. Концепція фірми автоперевезень передбачає розгляд питання про розміри компанії, видах надаваних послуг, обсязі вантажоперевезень, кількості автомобілів в парку.
3
Потім організуйте пошук і залучення замовників. Для цього укладіть договори з декількома диспетчерськими службами, щоб автопарк не простоювали. Зазвичай диспетчери беруть близько 10% від вартості замовлення. Якщо ви збираєтеся створити велику автотранспортну компанію, яка буде розташовувати 30-40 машинами, то має сенс відкрити власний диспетчерський пункт.
4
Продумайте перелік надаваних послуг. Автотранспортна фірма може не тільки займатися перевезеннями, а й надавати супутні послуги: упаковку і вантажу, навантаження, вивантаження, розпакування. Тому в штат, крім водіїв, доцільно прийняти і вантажників.
5
Що стосується витрат по веденню бізнесу, то багато хто не реєструють його через високий податкового тягаря. Деякі водії мають кілька машин, але при цьому не реєструють фірму, оскільки податки з доходу 60-70 тис. Руб., А їх можна отримати з однієї «Газелі», становлять близько 10 тис. Руб. Це не враховуючи витрати на паливо і ремонт.
6
Тому досвідчені власники автотранспортних фірм радять купувати іноземні автомобілі з вантажопідйомністю понад 1,5 тонн. Спочатку вам доведеться вкласти в 1,5-2 рази більше, ніж у вітчизняні машини, але витрати окупляться тривалим терміном служби без частих поломок і меншою витратою палива. Машини для автотранспортної фірми ви можете купити за рахунок власних коштів, за допомогою кредиту або лізингу.
7
Якщо ви збираєтеся зайнятися серйозним бізнесом, купивши кілька дорогих фур, то краще зареєструватися як юридичної особи. Адже ви будете здійснювати автоперевезення між містами, а значить, вантажі доведеться страхувати. А це для індивідуального підприємця обійдеться досить дорого.