Як відкрити шиномонтаж на Україну.

Шиномонтувальний бізнес на Україні є досить перспективною сферою діяльності. Окупається подібне підприємство приблизно за рік-два, якщо грамотно підійти до питання відкриття свого шиномонтажного підприємства.
Вам знадобиться
  • - приміщення;
  • - обладнання для шиномонтажу;
  • - оформлена документація.
Інструкція
1
Щорічно обсяг продажів автомобільної техніки на Україні незмінно збільшується. Відповідно зростає і потреба в наданні послуг по правильному догляду за автомобілем, зокрема за його шинами. Особливо це актуально в сезонні піки зміни шин, які припадають на весну й осінь. Так що перспективи даного виду підприємницької діяльності на Україні досить хороші.
2
Основними достоїнствами відкриття цього виду бізнесу є простота і відсутність необхідності в крупних вкладеннях капіталу. Процес відкриття шиномонтажу оптимально проводити в такій послідовності. Для початку складіть бізнес-план (ефективність організації робочих процесів, перспективне планування).
3
Підберіть приміщення з урахуванням місця розташування (для початку годі й купувати його, а взяти в оренду). Виберіть спеціалізацію (які види послуг будете надавати і на який вид транспорту орієнтуватися). Найоптимальнішим варіантом є універсальний шиномонтаж. Також добре було б передбачити супутні послуги, щоб в міжсезоння також мати достатній обсяг роботи.
4
Придбайте обладнання. Це найбільш витратна частина проекту, але економія тут недоречна. Якщо засоби дозволяють - звичайно, варто купувати нове фірмове обладнання. Якщо для вас це поки нереально, зверніть увагу на б/в обладнання, однак проконтролюйте ступінь амортизації і обговоріть з продавцем місячну гарантію для контролю працездатності.
5
Оформіть підприємство (оскільки даний вид діяльності на Україні не підлягає обов'язковому ліцензуванню, для початку достатньо відкрити СПД на єдиному податку). Підберіть персонал (для початку достатньо 2-3 грамотних майстра). Складіть прайс-лист послуг, забезпечення гарантій виконаних робіт. Подбайте про рекламу і маркетинг
Зверніть увагу
Обов'язково придбайте і зареєструйте в податкових органах касовий апарат, щоб уникнути штрафів.
Корисна порада
Передбачите картотеку клієнтів, починаючи прямо з першого, записуючи їх уподобання, щоб своєчасно пропонувати їм те, в чому вони відчувають необхідність (картотеку можна створити і в електронному вигляді).