Як виграти в морський бій. морський бій Як виграти.

У морській бій напевно грали все - навіть в ті часи, коли не було комп'ютерних та електронних ігор, можна було скористатися звичайним зошитових листом і ручкою, щоб пограти в морський бій з родичами або друзями . Здавалося б, виграші та програші в цій грі розподіляються випадковим чином, але в дійсності є тактика послідовних пострілів, яка дозволить вам вигравати набагато частіше, ніж зазвичай.
Інструкція
1
В грі «Морський бій ви розміщуєте на своєму ігровому полі десять кораблів - чотирипалубний, два трьохпалубному, три двопалубних і чотири однопалубних корабля.
2
Найвигідніше розташувати всі кораблі, крім чотирьох однопалубних, по краях поля вертикально і горизонтально.
3
однопалубний кораблі розмістіть хаотично в будь-яких вільних клітинах поля - це утруднить їх пошук противником і дасть вам можливість виграти час для перемоги, так як багатопалубні кораблі, розташовані по краях поля, ваш противник знайде досить швидко. Причина цього полягає в тому, що ігрове поле складається з 100 клітин, в той час, як шість кораблів займуть з них 16 клітин.
4
Розташувавши кораблі по краях поля, ви зробите при їх ураженні неактивними тільки декілька клітин навколо, тим часом, як розміщення трипалубну корабля в центрі поля зробить неактивними відразу 12 неактивних клітин навколо нього, а значить, звузить пошуки нових кораблів для противника .
5
Чим більше активних клітин для пострілів залишається у противника, тим більше у вас можливостей підбити його кораблі вдалим попаданням.
6
Точно так же, розмістивши в центрі поля чотирипалубний корабель, ви втрачаєте цілих 14 порожніх клітин навколо нього. Якщо ж корабель розмістити на краю поля, ви втратите всього 8 клітин. Тим самим, якщо скласти всі неактивні клітини, що залишаються від кораблів, розташованих по краях, ви отримаєте досить великий виграш у часі і в кількості вільних полів для противника.
7
Щоб перемогти з практично стовідсотковою ймовірністю, почавши гру, вистрілите в центр поля противника. Так ви зрозумієте, розмістив він у центрі поля свої кораблі, або дотримується вашої тактики.
8
Грайте послідовно - якщо ви підбили корабель, йдіть по всьому його палубах, поки корабель не буде потоплений. Потім переходите до пошуку іншого корабля.
9
У самому кінці послідовно, виходячи з решти осередків, шукайте однопалубні кораблі супротивника.