Як домогтися білизни зубів.

Про білосніжних, як у рекламних персонажів, зубах, мріють багато. На жаль, щодня наші зуби піддаються впливу негативних для їх білизни речовин. Кава, чай, сигарети, і навіть насіння соняшнику сприяють потемніння емалі. Втім, наслідки вживання «неправильних» напоїв і продуктів, як правило, оборотні. Ось тільки для того щоб домогтися білизни зубів, необхідно проконсультуватися зі стоматологом, щоб він підказав правильний метод.
Інструкція
1
Придбайте в аптеці зубну пасту, у складі якої є м'які абразивні речовини. Як правило, така паста може поліпшити зовнішній вигляд зубів, якщо вони лише злегка потемніли. Крім паст, в домашніх умовах зуби можна вибілювати за допомогою спеціальних ополіскувачів або гелів для порожнини рота. Врахуйте, що для отримання результату доведеться запастися терпінням: подібні засоби починають діяти через тривалий час після використання.
2
Використовуйте в нічний час капи для зубів. Цей ортодонтический апарат у вигляді накладок багатофункціональний, в тому числі стоматологи його рекомендують для відбілювання емалі. На капи нанесіть спеціальний гель з перекисом водню, який йде в комплекті з апаратом, і закріпіть капи на зубах на кілька годин. При регулярному використанні зуби можна буде добитися якщо не ідеальної білизни, то освітлення зубної емалі на кілька тонів.
3
Зверніться в стоматологічну клініку для професійного відбілювання. Якщо лікар після огляду вирішить, що вам більше підходить зовнішнє вибілювання, спробуйте спосіб з використанням кисню. Такий метод називається фотовідбілювання і являє собою багаторазову процедуру, в процесі якої на зуби наноситься спеціальний склад і активується галогенових променями, а потім змивається. Замість фотовідбілювання можна спробувати вплив на зубну емаль лазерних променів. Цей спосіб додання зубам білизни більш щадний, але і більш витратний.
4
Якщо у вас проблемні зуби з неживої пульпою, погоджуйтеся на внутрішнє відбілювання. Лікар закладе в порожнину травмованих зубів лікувальний склад з перекисом водню, який діятиме зсередини, оновлюючи і одночасно осветляя емаль.
5
Під час процедур по відбілюванню зубів не їжте такі продукти, як полуниця, помідори, буряк, чорниця, не зловживайте кетчупом і гірчицею. Не пийте чорний чай і тим більше кави, скоротіть кількість сигарет, якщо курите, а краще - перейдіть на електронні.