Як додати коментарі до файлу.

Виконання операції додавання коментарів до файлу прямо пов'язане з типом обраного файлу і вимагає різних дій залежно від розширення файлу. Практично всі ці дії можуть бути здійснені стандартними інструментами операційної системи Microsoft Windows.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Усі програми» для налаштування можливості додавання коментарів до файлів (для Windows XP).
2
Вкажіть пункт «Стандартні» і викличте контекстне меню «Провідник Windows» кліком правої кнопки миші (для Windows XP).
3
Оберіть команду «Властивості» і перейдіть на вкладку «Вид» для зміни зовнішнього вигляду відображення файлів (для Windows XP).
4
Вкажіть пункт «Таблиця» в спадному меню та натисніть кнопку OK для підтвердження свого вибору (для Windows XP).
5
Викличте контекстне меню стовпця, що містить потрібний файл, кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Коментар» для відображення обраного параметра (для Windows XP).
6
Викличте контекстне меню потрібного файлу кліком правої кнопки миші і перейдіть в пункт «Властивості» для виконання операції додавання коментарів (для Windows XP).
7
Перейдіть на вкладку «Зведення» діалогового вікна і введіть необхідні дані у відповідне поле (для Windows XP).
8
Відкрийте програму "Провідник Windows 7» для зміни параметрів відображення та натисніть кнопку "Упорядкувати" у верхній панелі інструментів вікна програми (для Windows 7).
9
Вкажіть команду «Вистава» і виберіть пункт «Показати панель попереднього перегляду» (для Windows 7).
10
Використовуйте реалізовану в Windows 7 систему додавання тегів для додавання необхідних коментарів до вибраного файлу: натисніть кнопку «Додайте коментарі» після появи рамки навколо обраного параметра і зміни покажчика миші на курсор (для Windows 7).
11
Введіть значення необхідного коментаря і натисніть кнопку «Зберегти» для застосування обраних змін (для Windows 7).
12
Застосуйте необхідну кількість тегів до вибраного файлу або виділіть бажану групу файлів для застосування одного тега (для Windows 7).
Корисна порада
Використовуйте одночасне натискання клавіш Alt + Enter для швидкого виклику пункту меню «Властивості файлу».