Як долетіти до Шрі-Ланки.

Демократична Соціалістична Республіка Шрі-Ланка - держава в Південній Азії, розташована на однойменному острові. Сама назва «Шрі-Ланка» перекладається з санскриту як «Благословенна земля». Щорічно на «Благословенну землю» стікається величезна кількість туристів, щоб в тиші і неспішності південно-східного узбережжя Індостану забути про буденній суєті.
Інструкція
1
Загляньте в свій закордонний паспорт. Він повинен бути дійсний не менше півроку з моменту повернення ізпоездкі.
2
Щоб в'їхати в країну, вам необхідна віза. Громадянам Росії для перебування на Шрі-Ланці з метою туризму терміном не більше 1 місяця не треба заздалегідь оформляти візу. Її видають на кордоні після прильоту. При припиненні іграніци необхідно представити діючий закордонний паспорт, міграційну картку, заповнену англійською мовою, підтвердження броні готелю, зворотний квиток з точною датою вильоту. Візовий збір не стягується.
3
Якщо ви плануєте поїздку на Шрі-Ланку терміном більш ніж на місяць, вам необхідно оформити візу в посольстві. Для цього окрім чинного закордонного паспорта вам знадобиться: дві однакові кольорові фотографії 3х4, авіаквитки в обидва кінці з фіксованою датою, візова анкета, заповнена англійською мовою та підписана заявником.
4
До Шрі-Ланки літають прямі рейси Трансаеро, Уральські авіалінії, Shrilankanairlines. Ціна квитка в одну сторону варіюється від 20 до 40 тисяч рублів за економ-клас.
5
Для того щоб купити квиток на літак, відвідайте офіційний сайт авіакомпанії. Порівняйте ціни, час вильоту і виберіть оптимальний для себе варіант. Якщо вам немає 25 років, ви можете розраховувати на знижку. Маршрутна квитанція прийде вам на електронну пошту. Також ви можете вибрати доставку кур'єром або будь-який інший доступний спосіб отримання документів.
6
Не забудьте, що авіаквитки краще купувати завчасно; врахуйте, що чим ближче до поїздки ви купите квитки, тим дорожче вони коштуватимуть.
7
Після покупки квитків бронюйте готель. Скористайтеся для цього міжнародної системою бронювання безпосередньо на сайті готелю.
8
Придбайте медичний страховий поліс. Сума покриття повинна бути не менше 30 тисяч доларів США. Страховка не є обов'язковим документом для в'їзду в країну, але зробить перебування на Шрі-Ланці значно безпечніше.
Корисна порада
Віза в посольстві зазвичай видається в день обращенія.Валюта - Ланкійська рупія.Офіціальние мови - сингальська і тамільська.