Як відкрити mdf файл.

Образи дисків, записані у форматі mdf - це не тільки оплот піратства, але й непоганий спосіб продовжити термін служби свого DVD-приводу, ресурси якого небезмежні. Адже користуючись такими файлами, ви позбавляєте себе від необхідності раз за разом вставляти в привід оригінальний диск.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення для читання образу диска: Alcohol 120%, Daemon Tools, UltraIso.
Інструкція
1
Коли ви завантажуєте файли з розширенням mdf, завжди звертайте увагу, що до нього має додаватися ще один файл, набагато меншого розміру - mds. Без нього запустити такий образ диска у вас не вийде.
2
Щоб відкривати файли такого формату, необхідно скористатися спеціальним програмним забезпеченням. Однією з кращих програм цього типу вважається Alcohol 120%. Встановіть цю програму і запустіть її. У неї є чимало функцій і налаштувань, в яких нескладно розібратися, тому ця програма є і російською мовою, але в першу чергу вас повинні цікавити віртуальні приводи, які створює ця програма. Їх можна знайти в нижній панелі Alcohol 120%. Виберіть будь-який з них, потім натисніть праву кнопку миші, далі - "Змонтувати образ", після чого потрібно знайти файл з розширенням mds запустити його.
3
Існує чимало альтернатив Alcohol 120%, але більшість користувачів воліють програму Daemon Tools. Щоб скористатися її допомогою, встановіть на свій комп'ютер Lite-версію цієї програми. Її перевага полягає в тому, що вона абсолютно безкоштовна, а відсутність в ній деяких функцій ви швидше за все навіть не помітите. Після установки цю програму можна знайти в треї поряд з годинником - вона має значок у вигляді блискавки. Клацніть по ній правою кнопкою миші. Відкриється меню, наведіть на пункт Virtual CD/DVD-ROM, потім "Змонтувати образ". Вибирайте файл mds, після чого він завантажиться у віртуальний привід точно так само, як і в Alcohol 120%.
4
З інших програм, що підтримують подібні функції, можна також виділити і UltraIso. Незважаючи на назву, ця програма здатна відкривати файли не тільки формату iso, але так само і mdf, і багато інших. Після установки запустіть цю програму і зайдіть в панель інструменти, клацнувши пункт монтувати у віртуальний привід. Виберіть необхідний файл і завантажте його. Тепер він з'явиться у віртуальному приводі, який можна знайти, зайшовши в папку мій комп'ютер.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1UrdCYh1OVQ