Як поставити карбюратор 2108 на ВАЗ 2107. карбюратор від ваз 2108 на ваз 2107.

Для модернізації класичних автомобілів ВАЗ, їх власники впроваджують нові елементи від інших моделей. Нерідко вони заміняють «рідний» карбюратор на «Солекс» від передньопривідних машин. Він забезпечує більш кращу розгінну динаміку, рівномірне прискорення, невелика витрата палива, а також низьку токсичність.
Вам знадобиться
 • - ключ на 13;
 • - товста теплоизолирующая (10-15мм) пластмасова прокладка;
 • - паронітові прокладка на впускний трубопровід;
 • - картонна під карбюратор;
 • - тонкого шланга для тосола 80см;
 • - два хомута;
 • - заглушки для невикористовуваних патрубків;
 • - комплект перехідників і тяг для приводу акселератора;
 • - зворотний клапан;
 • - трійник;
 • - трос підсосу від 2108.
Інструкція
1
Встановіть на автомобіль безконтактну систему запалювання, так як карбюратор "Солекс" налаштований на роботу на збідненої суміші. Щоб запалити її, потрібен потужний розряд, який видає котушка запалювання (до 25 кВ). Встановіть зазор у свічок запалювання в межах 0,7-0,8 мм.
2
Перевірте перед установкою рівень палива в камері поплавця. Для цього відкрутіть викруткою п'ять гвинтів кришки карбюратора, зніміть її, переверніть і заміряйте зазор між прокладкою і нижньої точки поплавців, він повинен бути 1мм. Перевірте герметичність голчастого клапана. Поставте кришку на місце. Перевірте пускові зазори дроселя і повітряної заслінки (1/2,5 мм відповідно). Поставте скидання палива на вхід бензонасоса.
3
Встановіть карбюратор. Двигун при цьому повинен бути холодним. Зніміть старий карбюратор «Озон» і стару прокладку, покладіть паронітових прокладку, потім на неї товсту пластикову, потім зверху картонну і поставте «Солекс». Гайками НЕ прикручуєте.
4
Поставте під гайки, які ближче до двигуна, кронштейн з набору перехідників і тяг. Встановіть на нього двухплечего важіль, який знімається з кронштейна на кришці головки блоку циліндрів. Замініть коротка тягу від педалі на довгу. Подгоните її за розміром. Закріпіть пружину ближче до педалі. Замініть тросик подсоса на трос від автомобіля ВАЗ 2108.
5
Підключіть обігрів дросельних заслінок. Для цього зніміть трубку охолоджувальної рідини з впускного колектора і одягніть його, закріпивши хомутом, на патрубок обігріву карбюратора. Одягніть на інший кінець патрубка тонкий шланг для тосола на впускний колектор. Це зробіть обов'язково, так як коли немає обігріву, то у вологу прохолодну погоду може відбуватися намерзання інею на край заслінки, що призводить до нестійкої роботи на холостих обертах. Для трамблера відбір розрядження візьміть з нижнього штуцера праворуч, якщо дивитися по ходу автомобіля. Підключіть вентиляцію картера до штуцера внизу карбюратора, який спрямований в сторону кабіни.
Зверніть увагу
Карбюратор приготовлює горючу суміш, відповідну за складом режиму роботи двигуна. На більшості сучасних двигунів встановлені багатокамерні карбюратори з падаючим потоком і балансувати поплавковими камерами.
Корисна порада
Автомобільний карбюратор. Карбюратор з паралельним відкриттям дросельних заслінок Карбюратор з послідовним відкриттям дросельних заслінок. Двигун автомобіля має п'ять режимів роботи: пуск, холостий хід, середні (часткові) навантаження, різкий перехід з середньою навантаження на повну і повне навантаження.