Як зробити болотохід з мотоцикла. з чого зробити всюдихід своїми руками.

Застосування всюдиходів (болотоходи, пневматик) в сільській місцевості не розкіш, а нагальна необхідність. Особливо в місцях, де грунтові води розташовуються досить близько до поверхні. Болотоход на основі звичайного мотоцикла можна виготовити самостійно, якщо мати навички роботи зі зварювальним апаратом, слюсарним і автосправою.
Вам знадобиться
  • - рама від мотоцикла ІЖ Планета 4;
  • - двигун від мотоцикла Тула;
  • - бензобак, сидіння, кермо від мотоцикла Восход 2М;
  • - задній міст від УАЗ-469;
  • - колеса від комбайна і трактора МТЗ-80.
Інструкція
1
Візьміть раму від мотоцикла, наприклад, ІЖ Планета 4. До неї приваріть саморобну раму болотоходи. Двигун поставте новий, наприклад, від мотоцикла Тула. Це єдиний не б/у предмет, який буде використовуватися. Так що дана модель гарний приклад другого життя старих речей. Даний двигун обраний за його технічні характеристики - економічність, має примусове повітряне охолодження. Замініть штатний запалювання на магнето пускача трактора. Це пов'язано з тим, що даний агрегат призначений для використання по важких грунтах, в лісі, тому на акумулятор краще не сподівається.
2
Поставте бензобак, сидіння і кермо від Сходу 2М. Передню вилку зробіть розбірна, без амортизаторів. Встановіть ланцюговий привід, ланцюг підберіть по шестірні. Задній міст і піввісь візьміть від УАЗ-469. Гальма не потрібні. Зупинка відбувається при глушіння двигуна. Візьміть колеса на болотохід від комбайна. Зніміть верхній шар гуми з покришок, щоб полегшити конструкцію верхній шар гуми з покришок був знятий. Задні покришки повинні бути з хорошим протектором, щоб легко пересуватися по бездоріжжю. Основна мета даного агрегату - максимально спростити роботу в сільському господарстві, а також полегшити пересування по важких ґрунтах за рахунок застосування пневматичних коліс.
3
Зробіть для допомоги в господарстві до болотоходи саморобну візок з металевого куточка. Передні колеса візьміть від трактора МТЗ-80. Зчіпний пристрій зробіть простим і надійним, наприклад звичайні наскрізний штир із замком внизу. На ній буде можливо без праці перевозити вантажі вагою майже 0,5 т або 2 м3 дров по бездоріжжю. Крім цього, всюдихід можна використовувати при збиранні на полях по пухким, вологим грунтам, так як за рахунок великої площі зіткнення з грунтом, він в ньому не застрягне.
У сільській місцевості велика частина автодоріг в нашій країні не має належного покриття і відносно нормальний рух по ним важко, за винятком літнього періоду. Тому той, хто стикається з подібною проблемою, проявляє інтерес до усюдиходам . Найпростіше самостійно виготовити пневматичний колісний всюдихід, який має високу прохідність, як по снігу, так і по водних перешкод. Недоліками таких машин є їх низька тягове зусилля при буксируванні і мала вантажопідйомність.
Інструкція
1
За основу конструкції візьміть списаний або робочий мотоцикл «Урал». Переберіть всі його агрегати і вузли, відновіть двигун. До основної рами мотоцикла приваріть додаткову раму, один стик якої повинен розташовуватися на горизонтальному верхній ділянці рами мотоцикла в місці розташування кронштейнів амортизаторів, в районі вигину труб рами мотоцикла.
2
Додаткова рама виготовлена у вигляді дуги і труб, що утворюють міцний трикутник, розпіркою з труби і чотирма підкосами верхній частині рами.
3
Сидіння на всюдиході не вимагають переробок і кріпляться так само, як на мотоциклі. Ручки сидінь для зручності замінені стійками з перекладинами. На кронштейні за переднім сидінням встановлена каністра з маслом для двигуна. Резервний паливний бак встановлений під задньою частиною рами верхнього пояса.
4
Основна вимога при складанні заднього моста - точність і співвісність піввісь. Отже, бугель дуга до них приварюється вже після складання. Піввісь використовуйте довгі - від автомобіля. Їх саджають в закриті підшипники і збирають в карданную трубу від автомобіля. Це забезпечить кожній півосі надійне обертання в чотирьох підшипниках.
5
Праву і ліву половини моста стикуйте в шліцьових втулках, які встановлені всередині веденої зірочки. Шліци необхідно дорізати і виточити по ним шліцьові втулки для зірочки.
6
Задній міст закріпіть на рамі за допомогою болтів хомутами. Зіставте поздовжні осі веденої і ведучої зірочок на задньому мосту і приваріть обмежують елементи, що заважають пересуванню моста при великих навантаженнях.
7
пневмокамери використовуйте від тракторного причепа. Диски коліс від автомобіля кріпляться до маточини зварюванням. При установці колеса поверх камери на диск надівається покришка, виготовлена з такої ж камери до фланця і гальмівного барабана. В результаті, при гальмуванні механізм утримується стопором, надітим на вісь і закріпленим гвинтами.
8
Редуктор головної передачі залишається без змін. Встановіть щиток для захисту від вітру. Подовжите кермо для зручності, встановіть фари, стоп-сигнали, покажчики повороту, габаритні вогні.