Як активізувати чакри.

Чакри - енергетичні центри людини. Від того, наскільки гармонійно вони працюють, залежить здоров'я людини та її світовідчуття. Немовля приходить в цей світ чистим істотою, його чакри працюють ідеально. Але сучасний ритм життя сприяє їх закриттю і блокуванню. Знову активізувати чакри людині допоможуть заняття східними практиками.
Інструкція
1
Гармонічної роботі чакр сприяє спів мантр. У кожної чакри своя мантра. Перша чакра - Муладхара - розташована трохи нижче статевих органів. Мантра Муладхари - ЛА. Друга чакра - Свадхіштхана - охоплює нижню частину живота. Мантра - ВАМ. Маніпура-чакра розташовується в області пупка. Активізується звуком РАМ. Четверта чакра - Анахата - зосереджена в області сонячного сплетіння. Для цієї чакри використовуйте мантру ЙАМ. Вишуддха-чакра розташована близько гортані. Звук ХАМ сприяє її відкриття. Шоста чакра - Аджня - знаходиться в області "третього ока". Активізується мантрою АУМ. Сахасрара - сьома чакра, розташована трохи вище верхівки. Її максимальна активізація відбувається, коли інші чакри працюють в унісон, і людина знайшла внутрішній спокій і гармонію зі світом.
2
Співати мантри необхідно в комфортній для себе обстановці. Краще, якщо в приміщенні ви будете один або з однодумцями, які прагнуть, як і ви до гармонії з Всесвіту. Сядьте в зручну медитативну позу, закрийте очі, пальці на обох руках складіть в Джані-мудру (подушечки великого і вказівного торкаються один одного, інші пальці випрямлені). Спочатку зосередьте увагу на своєму природному диханні, спостерігайте, як ви робите кожен вдих-видих. Коли все думки підуть з вашої свідомості і розум повністю очиститься від повсякденних турбот, починайте спів мантр. Якщо ви хочете за одну практику подіяти одразу на всі чакри, то співайте мантри, починаючи з Муладхари і закінчуючи сахасрару. Також ви можете за одне заняття подіяти на якусь одну чакру, якщо відчуваєте блок в частині тіла, за яку вона відповідає. Співайте з задоволенням, розчиняючись у власному голосі і звуці, наповненому древньої енергією. Коли ви закінчите спів, посидьте ще трохи, прислухаючись до відчуттів у власному тілі.
3
Для активізації чакр використовуйте медитацію. Увійшовши в медитативний стан, зосередьте увагу на області статевих органів - муладхарі. Постарайтеся уявити енергетичний згусток червоного кольору. Подібним чином просувайтеся від чакри до чакрі, спостерігаючи за інтенсивністю кольору кожної з них. Свадхіштхана має помаранчевий колір, Манипура - жовтий, Анахата - зелений, Вішудха - блакитний, Аджня - фіолетовий, а Сахасрара - переливається всіма кольорами веселки. Якщо всі сім чакр вам вдалося представити, і кольори були досить яскравими, то вони гармонійно працюють. Якщо які-небудь з чакр навпаки залишилися сірими, то на їх активізацію вам варто звернути особливу увагу. Виходьте з медитації поступово і усвідомлено.