Як на електронну адресу написати лист: інструкція.

Користування електронною поштою передбачає отримання і відправку листів. Зараз поштові сервери надають нам гаму можливостей з налаштування параметрів отримання і відправки. Розглянемо основні настройки відправки листа з одного з популярних поштових скриньок - Яндекс.
Інструкція
1
Запустіть інтернет-браузер. Введіть в адресному рядку адресу вашого поштового сервера. Введіть логін і пароль і зайдіть на свою поштову скриньку. Натисніть кнопку «Написати».
2
У рядку «Кому» пропишіть e-mail того, кому збираєтеся написати листа. Кнопкою «Додати» ви можете вибрати одного або декількох одержувачів, яким відправляли листи до цього і чиї адреси збереглися.
3
В поле «Тема» вкажіть тематику вашого листа. Коротенько обґрунтуйте основний зміст (буквально одним-двома словами).
4
Ви можете поставити мітку листи, наприклад «Важливе» або створити свою власну. В цьому випадку лист буде відображатися у адресата у списку отриманих листів зі знаком прапорця.
5
У найбільшому віконці напишіть сам текст листа. Якщо ви бажаєте оформити текст якось особливо, то праворуч від вікна натисніть на кнопку «Оформити текст». З'явиться панель форматування тексту, чимось нагадує «вордівських». Кнопкою «Перевірити орфографію» виявите наявність орфографічних помилок в тексті і виправте їх.
6
До листа можна прикріпити різні файли: картинки, мелодії, відео і т.д. Натисніть на кнопку «Прикріпити файли», оберіть один або декілька. Дочекайтеся, поки кожен файл завантажиться в лист. Якщо розмір вкладення становить більше 24 МБ, то файл буде завантажений на Народ.Діск. Адресат отримає в листі вкладення з посиланням на цей файл. Обов'язково попередньо прочитайте Угода служби Народ.Діск.
7
Якщо ви хочете, щоб вам нагадали, якщо протягом п'яти днів не буде отримана відповідь на лист, встановіть галочку поруч з відповідним написом. Додатковими параметрами ви можете призначити повідомлення про отримання листа, відправку адресату SMS-повідомлення після відправлення листа або призначити відправку в строго певне зазначений час.