Як намалювати бант. Як малювати бантик в аніме.

Уміння малювати бант може придатися вам для оформлення листівок та колажів. Крім того, цей маленький, але важливий елемент декору прикрасить практично будь-яку вітальну композицію.
Інструкція
1
Запустіть програму Photoshop, клікніть по вкладці «Файл» на верхній панелі і створіть новий файл з розмірами 2000х600 пікселів. Дозвіл файлу має бути 300 пікселів на один дюйм. Такий дозвіл дозволить домогтися найбільш якісного результату. Колір фону залиште білим.
2
Натисніть на вкладку «Шар» і створіть новий. Шар вийде прозорим, і ви повинні будете залити його градієнтом. Для цього виберіть інструмент «Заливка градієнтом» на лівій панелі і налаштуйте свій власний градієнт таким чином, щоб в середині і по краях він був однотонним, а в проміжках - прозорим. Щоб виконати цю дію, «пограйте» з бегунками непрозорості.
3
Встановіть в настройках лінійний тип градієнта і виконайте заливку таким чином, щоб вийшла рівна горизонтальна смуга, розташована посередині нового прозорого шару. На лівій панелі клікніть по інструменту "Чарівна паличка" і встановіть його в режим «Додати до виділеної області». Потім виділіть прозорі області шару, розташовані вище і нижче горизонтальної смуги градієнта.
4
Проведіть інвертування за допомогою натискання клавіш (shift + ctrl + i) і заповнена градієнтом смуга виявиться виділеною. Виконайте створення нового шару, розташувавши його нижче залитого градієнтом. Одержаний виділений прямокутник залийте білим кольором. Створіть черговий шар, розташувавши його над градієнтним. Залийте виділену область одним з текстурних стандартних візерунків.
5
На верхній панелі виберіть вкладку «Зображення», клацніть по рядку «Налаштування, в випадаючому меню натисніть на« Тон/Насиченість ». У вікні, поставте галочку навпроти «Тонувати». Значення тони встановіть на 10, а насиченості - 25. Натисніть «Ок». Текстура смужки стане тонованою. Змініть режим накладання шару на «Жорсткий світло».
6
Об'єднайте всі три видимих шару в один. Для цього затисніть клавішу shift, виділіть всі шари і натисніть ctrl + e. Вийшло зображення служитиме основою для банта. Створіть новий файл з розмірами 1800х1800 пікселів. Колір фону зробіть таким, щоб він контрастував з квітами банта. Виділіть основу банта, скопіюйте її та перемістіть на створений шар. Зробіть ще 4 копії шару з основою.
7
Виберіть перший з шарів-копій і приступите до монтування банта. Натисніть ctrl + t і застосуєте режим «Деформація». Деформуйте стрічечку таким чином, щоб вона стала схожа на верхню сторону петельки банта. Щоб отримати нижню частину петлі зігніть стрічку на наступному шарі. Точно також зігніть ще 2 шари і у вас повинні вийти 4 однакові петельки банта.
8
Об'єднайте по два шари для кожної петельки в одну групу. Кожну з груп поверніть під потрібним кутом для додання банту гарної форми. Здійсніть це за допомогою трансформації, перспективи та зсуву спотворення.
9
Створіть вузлик банта. Для цього виділіть і скопіюйте невелику частину стрічки з будь-якого шару, що не піддавався трансформації. Відкрийте новий шар і помістіть на нього виділену область. За допомогою трансформації надайте їй форму вузлика і пересуньте на середину бантика.
10
Для того щоб створити вільні кінці банта продублюйте будь шар з нетрансформованих стрічкою. Використовуючи трансформацію, зігніть його і приєднайте до банту. Об'єднайте всі видимі шари і збережіть файл.
Корисна порада
малювання банта, фотошоп, бант в фотошопі, зображення банта, стрічечка