Як прикрасити рамку. Як прикрасити фоторамку своїми руками фото.

Фотографії вже давно увійшли в наше життя впевненими кроками. Але якщо раніше фотографія була лише предметом, що дозволяє зафіксувати на собі певний момент чийогось життя, то тепер фотографія стає ще й модним елементом декору, здатним прикрасити будь-яку кімнату. Все, що для цього потрібно - це поставити фотографію в красиву й оригінальну фоторамку або прикрасити рамку самим за допомогою підручних матеріалів.
Інструкція
1
З розрахунком на майбутню «модернізацію», купите рамку як мінімум в півтора рази більше, ніж сама фотографія. Навіщо це робиться? Ви можете вставити в рамку чистий аркуш білого паперу, а на нього приклеїти точно по центру фотографію. З білою областю навколо вашого фото можна створити багато цікавого, прикрасивши тим самим рамку.
2
Прикраса рамки шматочками дзеркала. Обрамлені дзеркальними квадратиками, трикутниками і ромбиками фотографії виглядають дуже оригінально. Для такої обробки можна пустити в хід старе дзеркало, викинути яке вам не дозволила Вроджена хазяйновитість. Однак розрізати дзеркало будинки навряд чи вийде. Його краще віднести в майстерню, де вам допоможуть професійні склорізи. Ви можете також купити вже готовий набір з маленькими дзеркальцями. Шматочки дзеркала можна «посадити» на пластилін, приліплений до рамки, на глину або солоне тісто.
3
Прикраса рамок за допомогою стрічок. Просто дістаньте кілька атласних кольорових стрічечок і акуратно приклейте їх до рамки. Кінці стрічок можна зав'язати зовні красивим бантом або приклеїти їх до задньої сторони вашого фото. Тут простіше використовувати рамку не скляними з деревом, а картонну, можливо зроблену своїми руками. Але можна приклеїти стрічки і на скляну рамку, але без дерев'яного обрамлення.
4
Оригінальний фон. Якщо у вас є рамки, які за розмірами дещо більше самих фотографій, можна «зайве» місце заповнити фоном. Візьміть, наприклад, сторінку з книжки, газетний лист або навіть сторіночку з нотного зошита. Спробуйте поекспериментувати, підбираючи фон до фотографії з певним змістом. Припустимо, до весільної фотографії можна підібрати як фон сторіночку з якої-небудь книги про сімейне життя, для фотографії з відпочинку - відповідний пейзаж, вирізаний з газети або непотрібного журналу і так далі в подібному ключі.
5
Є такі дитячі друку, які дуже люблять малюки. Вони залишають маленькі кольорові картинки-відбитки від печаток мало не повсюдно. Захопився своєї дитини оформленням фоторамки - нехай він сам все зробить так, як йому хочеться. А потім поставте фотку улюбленого чада в оформлену ним же рамку.
6
Ось ще спосіб, який настільки ж оригінальний, наскільки і простий. Візьміть маркер з лінійкою і расчертите фон чорними смужками. Вийде така собі «зебра». Відійдіть на пару кроків і подивіться на свій твір мистецтва з відстані. Елегантно, чи не так? А тепер поекспериментуйте, завдаючи на черговий чистий аркуш паперу для фону чорний горошок, шахові квадрати, зигзаги та інше. Для дитячих фото краще взяти яскраві кольорові фломастери.