Як підключитися до інтернету за допомогою телефону.

При використанні мобільного телефону як GPRS-модему можна створити кілька типів підключення. Зазвичай вибирають або кабельне з'єднання, або зв'язок через канал BlueTooth.
Вам знадобиться
  • - USB-кабель;
  • - PC Suite.
Інструкція
1
Спочатку виберіть тип підключення мобільного телефону до комп'ютера або ноутбука. У випадку з другим обладнанням краще використовувати мережу BlueTooth, за умови, що в ноутбуку є вбудований BlueTooth-адаптер. Якщо ж така можливість відсутня, то виконайте пряме з'єднання за допомогою USB-кабелю.
2
Тепер скачайте і встановіть програму, призначену для налаштування синхронізації мобільного телефону з комп'ютером. Зазвичай ці утиліти називаються PC Studio (Samsung) або PC Suite (Nokia і Sony Ericsson). Перезавантажте комп'ютер, щоб завершити установку обраної програми.
3
Тепер запустіть програму PC Suite і дочекайтеся установки зв'язку з вашим мобільним телефоном. Якщо після здійснення з'єднання на екрані телефону з'явилося меню з вибором режиму його роботи, то активуйте функцію «Модем» або PC Suite. Якщо ви оберете режим роботи «USB-накопичувач», то можуть виникнути проблеми з використанням телефону як модема.
4
Відкрийте меню "Підключення до інтернету» і виконайте його настройку. Параметри налаштування комп'ютерної програми ні чим не відрізняються від настройки самого мобільного телефону. Все залежить тільки від вашого оператора. Збережіть налаштування підключення до інтернету та натисніть кнопку «Підключити».
5
Зачекайте, поки програма встановить зв'язок з сервером вашого оператора. Запустіть інтернет-браузер і перевірте активність підключення до інтернету. Поверніть вікно програми, але не закривайте її.
6
Щоб заощадити трафік і підвищити швидкість відкриття web-сторінок рекомендують використовувати спеціальні додатки, або налаштовувати ваш браузер. Спочатку відкрийте настройки браузера і відключіть функцію «Автоматично завантажувати зображення». Зазвичай саме ці елементи сильно уповільнюють завантаження сторінок. Встановіть програму Traffic Compressor і вмикайте її при підключенні до інтернету.