Як намалювати гарні візерунки.

Красиві візерунки на нігтях - це творча робота. Дівчата можуть навчитися створювати чудовий манікюр самостійно. Можливо, ви відкриєте новий талант. Унікальний дизайн нігтів - це модна тенденція, яка допомагає сучасній жінці бути оригінальною.
Інструкція
1
Придбайте в магазині різнокольорові лаки. Для яскравих і виразних візерунків вам необхідні зелені, білі, сині відтінки. Не забудьте про прозорий лак і закріплювач. Можете взяти зубочистки, накладні нігті. Деякі баночки лаків повинні бути з тоненькими пензликами, щоб зручно було малювати.
2
Тренуйтеся для початку на склі або на накладних нігтях. Потрібно набратися досвіду в такій справі. Інакше ви зіпсуєте собі всю красу. Візьміть у руки накладної ніготь, нанесіть на нього безбарвний лак-основу. Після того як лак-основа підсохне, застосуйте наступну пляшку з лаком, але вже з кольором.
3
Спробуйте зробити візерунок «Вісімка». На кольорової рідини, яка вже підсохла, невеликий голкою намалюйте точки у вигляді вісімки. Використовуючи голку, з'єднайте їх між собою.
4
Зробіть малюнок у вигляді квітки-півонії. На основу в центрі поставте крапку жовтого кольору, а навколо неї проставте кілька точок червоного забарвлення. У нижній і верхній частині отриманого «кола» необхідна наявність двох крапель зеленого кольору. Потім їх все потрібно з'єднати.
5
Застосуйте до вашого святкового манікюру візерунки у формі смужок чорного, білого, металевого тону. Це будуть холодні фарби. Якщо ви бажаєте яскраву і теплу розпис, то використовуйте помаранчеві та жовті кольори. В манікюрі можна скористатися стразами і блискітками.
6
Навчіться робити зображення «Павутинка». На базу по центру потрібно поставити дві краплі, наприклад, чорну і жовту. Вони наносяться один на одного. Проведіть від центру верхньої поверхні лінії, намагаючись розтягнути павутину. У центральну частину павутинки ставиться крапка, що збігається з забарвленням країв павутини.
Корисна порада
Працюйте швидко, щоб лак не встиг засохнути. За допомогою голки здійснюйте хвилясті рухи, поєднуючи точки. Змішуйте лак і створюйте орнаменти з незвичайними обрисами. Такі візерунки виходять спонтанні і дуже красиві.