Як зробити перо.

Пір'я бувають не тільки пташиними, а й паперовими - і сфера застосування паперових пір'я може бути самою різною. Прикрашайте ними фотоальбоми, колажі, малюнки та подарунки для друзів і близьких. Використовуйте паперові пір'я в театральних декораціях і постановках. Красиве паперове перо може стати відмінним декором для будь-якого предмета вашої творчості, і його перевага - у швидкості виготовлення, а також у тому, що перо може вирізати і склеїти кожен: і дорослий, і дитина, незалежно від рівня художніх навичок.
Вам знадобиться
  • - гілочка
  • - кольоровий папір
  • - клей
  • - канцелярські ножиці
Інструкція
1
Візьміть тонку гілочку від дерева або стеблинка трави, пачку кольорового паперу, клей та канцелярські ножиці. Виберіть два листа кольорового паперу різних кольорів (наприклад, червоного і чорного) і виріжте з них силуети пір'я з округлими краями однакового розміру і схожого силуету.
2
Візьміть ножиці і почніть нарізати по краю кожного пера дрібну акуратну бахрому, формуючи з округлостей заготовок силует справжнього пера.
3
Обрізуйте пір'я так, щоб одна частина була трохи більша за іншу - коли ви помістіть одне кольорове перо поверх другого, різнобарвна бахрома буде виглядати з-під контрастного відтінку.
4
Ретельно промажте одне з пір'я клеєм, наклейте на нього другий перо так, щоб бахрома виглядала максимально об'ємної і двокольорового, притисніть пір'я один до одного і висушіть клей.
5
До лицьової частини верхнього пера приклейте на клей заготовлений стеблинка, таким чином, щоб один його кінець вільно стирчав з-за нижньої межі пера, а другий кінець не діставав до верхньої частини пера. Це надасть вашій роботі реалістичності.
6
Ви можете зробити безліч таких пір'я і прикрасити ними інтер'єр, святковий стіл, зробити оригінальний подарунок або використовувати як дизайнерського рішення в своїх креативних проектах.