Як збільшити швидкість на ваз 2109. Як збільшити швидкість своїми руками на ваз 2109.

За статистикою в Росії більше половини жителів є власниками вітчизняних автомобілів. Це пояснюється їх практичністю і невибагливістю. Запчастини на наші авто продаються в кожному автомагазині, а ремонт можна робити своїми руками. Велике визнання серед молоді отримав автомобіль ваз 2109, прозваний "зубило". Але молодій людині хочеться швидкості та драйву, яких так не вистачає дев'ятці. Як же можна збільшити швидкість ваз 2109?
Вам знадобиться
  • Турбокомплект на ваз 2109, нові газові амортизатори, датчики тиску шин, короткі пружини.
Інструкція
1
Для початку зробіть генеральне прибирання вашого автомобіля. Попутно досліджуйте стан кузова. Дрібні недоліки не впливають на швидкість, але з часом вони можуть перерости в глобальну іржу, яка може легко вразити несучу конструкцію авто. Тоді автомобіль в будь-який момент стане непридатним. В процесі експлуатації нерідко в автомобілі скупчується купа непотрібного мотлоху. Він може вам не заважати пересуватися, але створює значну зайву вагу, який перешкоджає швидкому розгону автомобіля. Тому від усього зайвого в салоні автомобіля слід позбутися. Це також дозволить вам заощадити на бензині.
2
Дослідіть стан шин вашого авто. Низька швидкість може бути викликана недостатнім тиском в шинах. Якщо шини приспущені, то двигуну доводиться розвивати велику потужність, тобто він працює на подолання перешкоди, а не на розгін автомобіля. Також це негативно позначається на витраті бензину. Модернізуйте підвіску вашого авто. Поставте газові амортизатори - вони найефективніші і надійні. Якщо ви їздите по місту, то укоротите трохи пружини. Кліренс авто стане менше, тоді аеродинамічні характеристики працюватимуть краще, що дозволить трохи збільшити швидкість.
3
Якщо вас не задовольняє розгін машини, то зверніть увагу на коробку передач. Вазовские коробки далекі від ідеалу. Між передачами існують провали, які заважають нормальному і техничному розгону. Тут може допомогти перебирання коробки і установка в неї спортивного ряду. Цей ряд більш короткий. Така модернізація дозволяє значно зменшити провал між першою і другою передачею. Проте варто зауважити, що на автомобілі з встановленим спортивним поруч буде досить важко зачепити під гірку з причепом.
4
Якщо ви хочете кардинально підвищити максимальну швидкість автомобіля, то займіться доопрацюванням двигуна вашої дев'ятки. Мінімальний приріст швидкості може дати правильно налаштований карбюратор або досконаліша прошивка блоку управління двигуном. Установка турбокомплекта значно підвищить максимальну швидкість. В даний час на ринку продається велика кількість різних видів турбін на всі автомобілі. Розрізняються вони потужністю наддуву. Не варто встановлювати на дев'ятку турбіну підвищеної потужності, так як стандартний кузов може просто не впоратися з таким навантаженням.