Як вивчити хінді.

Боллівуд воістину пишається своєю кіно індустрією. Індія - це найдавніша культура з дуже міцними традиціями і самобутньою культурою. Хінді - її невід'ємна частина.
Інструкція
1
Запишіться на курси. Хінді - мова рідкісний і не настільки популярний, як, наприклад, англійська, але місця, де його можна вивчити, все-таки є. Отже, зверніться до інтернету. Наберіть в пошуковій системі «навчання хінді", і першими ж посиланнями вам видадуть адреси потрібних установ. Це мовні школи. Курси діляться на загальний курс, інтенсивний, розмовний, діловий і курс удосконалення. Інтенсивний коротше, ніж загальний, але навантаження більш інтенсивна. Інші рівні для тих, хто вже з мовою знаком.
2
Зверніться до посольства Індії в Москві. Зручний спосіб безпосередньо зв'язати себе з цією країною. І культура, і носії мови - все поруч. Додатково вас познайомлять з національними танцями, музичними інструментами і навіть йогою.
3
Чиніть в інститут. Якщо виберіть спеціальності мистецтвознавця, філософа чи лінгвіста, то зможете вивчати саме цю мову. Його можна вибрати і факультативно на кафедрі східних мов. У лінгвістичних успіхи вам допоможуть МГУ, МГИМО, РДГУ, Східний університет.
4
Займайтеся у репетитора. На просторах інтернету існують бази репетиторів з різних предметів. Тут є і хінді. Індивідуальне навчання проходить один на один. Так, звичайно, легше засвоїти нову і складну інформацію.
5
Вивчайте самостійно. Купуйте розмовники, підручники, книги на хінді, аудіо матеріали. Дивіться індійське кіно з російськими субтитрами. Так ви будете сприймати іноземну мову на слух і розуміти їх сенс. Але цей варіант вимагає величезної сили волі, тому що вам будуть потрібні довгі години розшифровки слів, вимови і заучування.
6
Знайдіть друга по листуванню. Якщо у вас немає ніяких уявлень про мову, цей варіант буде складний. Але якщо ви знаєте основи, ви почнете розуміти. А далі думати, складати речення, практикуватися.