Як видалити клей ПВА. клей пва правила користування.

Маленькі діти та школярі можуть ненавмисно забруднити одяг і предмети інтер'єру клеєм ПВА. Його легко можна вивести, так як він водорозчинний. Якщо звичайне замочування в теплій воді не допомагає, то скористайтеся народними радами.
Вам знадобиться
  • - тепла вода;
  • - оцет;
  • - нашатирний спирт;
  • - очищений бензин.
Інструкція
1
Свіжа пляма від клею ПВА змочіть тепой водою і акуратно потріть щіткою. Потім виперіть тканину і прополощіть у проточній воді.
2
Застарілі плями з одягу ефективно виводяться за допомогою оцту. Протріть ватяним тампоном, змоченим в рідині. Клей повинен відійти тонкої білої плівкою. Виперіть в теплому мильному розчині. Такий метод з обережністю використовуйте на штучних і кольорових тканинах. Спочатку спробуйте засіб на непомітній ділянці виробу, тільки потім приступайте до основної очищенні.
3
Щоб видалити клей ПВА з одягу або оббивки меблів, візьміть будь-який доступний розчинник. Нанесіть його за допомогою ватного тампона на тканину і акуратно потріть. Через деякий час промокніть пляма губкою, змоченою у воді.
4
Плями від клею ПВА зі скла можна видалити очищеним бензином, який можна придбати в господарському магазині, або будь-яким розчинником. Змочіть поролонову губку або ватяний тампон в рідині і обробіть поверхню. Потім протріть чистою вологою ганчіркою. Відполіруйте скло, щоб позбутися від розлучень. Замість бензину можете використовувати нашатирний спирт.
5
Застарілі плями від клею можна вивести декількома способамі.- Нагрійте праску і направте струмінь пара на ділянки забруднення. Через деякий час клей розм'якшиться і ви легко його видаліть вологою губкой.- Намочіть чисту ганчірку в теплій воді. Не викручуючи, покладіть на плями. Якщо з першого разу не вдалося розм'якшити клей, повторіть процедуру кілька разів.
6
З дерев'яних та пластикових поверхонь засохлий клей ПВА можна видалити механічним шляхом. Акуратно подденьте його шпателем за край і зчистіть.
7
Заморожування допомагає не тільки у видаленні жувальної гумки з одягу, але і плям від клею ПВА. Покладіть виріб в морозильну камеру на 10-15 хвилин. Потім дістаньте і видаліть клей. Виперіть виріб у теплому мильному розчині і ретельно прополощіть.