Як налаштувати телефон Samsung GT-s3650.

Мобільний телефон Samsung GT-s3650 має безліч функцій, за допомогою яких можна вибрати розвагу до смаку. Для того щоб налаштувати і оптимізувати телефон, необхідно провести ряд простих операцій.
Інструкція
1
Основне слабке місце телефонів марки Samsung - це слабкий динамік. Звичайно, в мультимедійних телефонах динамік на більш високому рівні ніж в іміджевих моделях, але невелике посилення не зашкодить. Для налаштування мелодій і музики в принципі ви можете використовувати спеціальну програму для посилення звуку Mp3Gain або спеціалізовані редактори, такі як Adobe Audition і Sony Sound Forge. При використанні Mp3Gain варто зберігати файли, отримані при редагування, як копії, оскільки після застосування змін ви не зможете змінити громккость файлів на колишню.
2
При використанні музичного редактора у вас є можливість не лише змінити гучність музики, а й відредагувати тональність кожного треку. Справа в тому, що динамік стільникового телефону пристосований насамперед для відтворення високих і середніх частот, і стандартне підвищення мелодії може погано позначитися на її звучанні на телефоні. Використовуйте ефект "Графічний еквалайзер" для посилення високих і середніх частот при зменшенні низьких. Після цього бажано використання таких ефектів, як "Нормалізація" і "Підвищення гучності". Обов'язково слухайте мелодію на телефоні, щоб бути абсолютно впевненими в потрібному звучанні.
3
Оптимізуйте доступ до інтернету. Вбудований браузер може справлятися із завантаженням більшості сторінок, однак існує браузер, здатний знизити витрати по трафіку на шістдесят-вісімдесят відсотків. Це браузер Opera mini. При його використанні потрібна вам інформація спочатку проходить через сервер opera.com, де вона обробляється і стискується і тільки після цього відправляється на ваш комп'ютер. Ви можете мінімізувати свої витрати на використання інтернету, відключивши завантаження таких елементів, як картинки.
4
Найкращим варіантом для персоналізації телефону є підключення за допомогою дата-кабелю. Як правило, і дріт, і диск з драйверами ви можете знайти в комплектації до телефону, в іншому випадку вам знадобиться завантажити драйвера і купити дата-кабель окремо. Встановіть програмне забезпечення, після чого підключіть телефон до комп'ютера.