Як написати подяку лікаря. Як написати лист подяки медичному закладу.

Зустрічаючи добре і професійне ставлення до себе, як клієнтові і просто людині, хочеться говорити хороші слова і продавцям в магазині, і консультанту в банку, і кондуктору в транспорті. Або звернулися зі своєю недугою за допомогою в лікарню, а лікар - уважний високопрофесійний фахівець - допоміг позбавитися від хвороби. Ваша подяку за вилікування не знає меж. Як написати подяку лікаря?
Інструкція
1
Згадайте прислів'я "Що написано пером - не витягнеш сокирою" і постарайтеся для передачі свого почуття подяки підібрати гарні та щирі слова, а також гарний бланк або листівку. А якщо ви впевнені у своїх літературних здібностях - можете опублікувати замітку в місцевій газеті про улюбленого лікаря з теплими словами про його професійний участю у вашому одужанні або здійснити таке подячний послання допомогою радіо - зараз багато місцеві радіостанції надають таку можливість абсолютно безкоштовно.
2
Майте на увазі, що якщо ви вирішили оформити лист подяки, то бажано писати його від руки (це ж лист коханому лікаря, а не офіційна заява в прокуратуру), а також обов'язково чітко вказати своє прізвище і час написання. Ви можете закінчити текст словами: ваш вдячний пацієнт і вказати свої прізвище, ім'я та по батькові. При такому варіанті тексту ні в кого не виникне сумнівів у достовірності документа. Крім того, написання тексту від руки ще одне підтвердження щирості ваших слів.
3
Звертайтеся до лікаря в листі на ім'я та батькові. Звичайно, ви можете уточнити спеціалізацію даного лікаря, але в більшості випадків це ні до чого, а от добре ставлення, та величання "по-батюшки" кожній людині приємно.
4
Постарайтеся не використовувати у подячному листі побиті вирази та синтаксичні конструкції. Так, наприклад, фразу «цей лікар добре лікує замініть фразами, що характеризують доктора не тільки як фахівця, але і як доброго, порядного людини. Крім того, не використовуйте фраз типу «ви, як жоден інший лікар ... або« тільки ви змогли вилікувати ..., адже фрази подібного змісту можуть образити колег-лікарів, та й не тактовно це буде в вашого боку.
5
Не перевантажуйте текст подяки зайвим вмістом термінів і описів своїх страждань, пов'язаних з хворобою. Краще від усього серця подякуйте людини, поділіться своєю радістю, розкажіть, наскільки була потрібна вам допомога цього лікаря під час хвороби.
6
Краще висловити свої подяку і повагу доктору в його професійне свято, адже увага пацієнтів, їх хороші відгуки, безперечно, допомагають у щоденній роботі.