Як підвищити роботу комп'ютера.

Збільшити продуктивність комп'ютера можна безліччю способів. Акцентуйте свою увагу на програмних методах розгону ПК, т.к. вони запобігають можливість псування обладнання.
Вам знадобиться
  • - Advanced System Care.
Інструкція
1
Спочатку вимкніть непотрібні служби. Це дозволити вивільнити трохи оперативної пам'яті і знизити навантаження на центральний процесор. Відкрийте меню «Панель управління» і перейдіть в підменю «Система і безпека». Тепер клацніть по ярлику «Служби», який розташований в меню «Адміністрування».
2
Вимкніть всі служби, які ви не використовуєте. Обов'язково попередньо вивчіть їх опис. Пам'ятайте про те, що відключення важливої служби може призвести до критичної помилку операційної системи.
3
Додайте віртуальної пам'яті, якщо розмір жорсткого диска дозволяє зробити це. Відкрийте меню «Пуск» і клацніть правкою кнопці по пункту «Комп'ютер». Тепер знайдіть у вкладці «Додатково» пункт «Швидкодія» та натисніть кнопку «Параметри», розташовану в ньому. Виберіть вкладку «Додатково» і натисніть кнопку «Змінити». Приберіть галочку з функції «Автоматично вибирати обсяг файлу підкачки».
4
Тепер виділіть розділ диска, на якому встановлена операційна система, і активуйте функцію «Вказати розмір». Введіть в поля «Вихідний розмір» і «Максимальний розмір» цифри 3000 і 5000 відповідно. Натисніть кнопку «Задати» і закрийте вікно. Перейдіть до налаштування жорсткого диска.
5
Натисніть клавіші «Пуск» і E. Клацніть правою кнопкою миші по розділу диска, на якому розташована ОС Windows. Відкрийте його властивості. Знайдіть параметр «Дозволити індексувати вміст файлів» і зніміть галочку напроти нього. Натисніть кнопку «Застосувати» і дочекайтеся завершення зміни властивостей файлів.
6
Скачайте програму Advanced System Care з сайту www.iobit.com. Запустіть її і відкрийте меню «Діагностика системи». Активуйте пункти «Оптимізація» і «Дефрагментація». Натисніть кнопку «Сканувати», а після завершення цього процесу - кнопку «Ремонт».
7
Повторіть дії, описані в попередньому кроці, відкривши меню «Очищення Windows» і виділивши всі чотири пункти. Закрийте програму і перезавантажте комп'ютер.
Корисна порада
Після відключення непотрібних служб краще встановити для них параметр «Запускати вручну».